Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusblå blommig omlottkjol med volang - Supersöt ljusblå omlottkjol med vitt blommönster och volangkant. Kjolen knyts i sidan med en rosett och har en luftig och somrig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk stil och vill ha något lätt och bekvämt.
Ljusblå omlottkjol med volang - Supersöt ljusblå kort omlottkjol med små vita blommor. Kjolen har volangkant och knyts i midjan med en rosett bak. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och somrig vibe.
Ljusblå omlottkjol med volang SHEIN XS - Supersöt ljusblå kortkjol från SHEIN i omlottmodell med knyt i sidan och volang längs nederkanten. Kjolen är i ett tunt, lätt material som passar perfekt till varmare dagar. Enkel att styla med crop top eller t-shirt för en chill look.
Ljusblå omlottkjol med volang - Supersöt ljusblå omlottkjol med små vita prickar och volangkant. Kjolen knyts i midjan och har en flowy passform som känns riktigt somrig och fräsch. Perfekt för dig som gillar en feminin och avslappnad stil.
Blå omlottkjol med volang - Söt blå omlottkjol med små vita blommor och volangdetaljer. Kjolen har en knytning i sidan som ger en fin passform. Perfekt för en somrig look!
elsa💓💓

Ljusblå omlottkjol med volang

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
Märke: Gina Tricot

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt ljusblå kortkjol med vitt blommönster och volangkant. den är i storlek xs från gina tricot men den passar typ alla storlekar eftersom man själv knyter den! kan skicka bilder om ni inte förstår

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Jeanskjol - Assnygg blå jeanskjol med slitningar. Bara att skriva vid frågor❤️❤️ pris går att justera vi snabb affär. Svårt att få färgen på bild men mer som de sista bilderna men inte lika mycket struktur.
Långkjol ZARA  - långkjol med mönster ifrån ZARA. Perfekt för sommaren. Inte använd bara testad!!
Beige fluffig kjol och benvärmare - Mjuk/fluffig kjol, benvärmare + halsband. Användes  till halloween som ”grottmänniska”. Perfekt till temafest eller om du vill ha något annorlunda! 🙌stl s. Pris kan diskuteras
Randig minikjol med snörning och rosetter - Supersöt kortkjol från Electric Lingerie i vitt med tunna rosa ränder. Framtill finns snörning med rosa satinband och metallöljetter. Baktill har kjolen små rosetter och mesh-detaljer i rosa. Kjolen är figurnära och har en lekfull vibe.
Imitations skinnkjol - Skit snygg skinnkjol i storlek 170, som passar som S
Vit tight kortkjol i mjukt tyg - Säljer en vit, tight och kort kjol med slät yta och lätt drapering vid midjan.