Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
guess kjol - en guess kjol som inte kommer till användning
Kjol från Guess - Supercool beige kjol av bomull från Guess! Min systers, använd ett fåtal gånger, i toppskick. Det är en omlottkjol som kan knäppas upp hela vägen. Veckad framtill och med två kedjor på sidorna. Längden är 31 cm och bredden över midjan 35,5 cm.
GUESS kjol - Jeanskjol från GUESS, i fint skick! Har en dragkedja som går att öppna helt osv. Jag är 170 och har vikt upp kjolen lite på bilden!
Guess kjol - Vintage guess ”tenniskjol”  Ny utan prislapp
Guess kjol - Säljer denna snygga Guess kjolen eftersom den inte passar mig. Den är helt ny och oanvänd.
Jeanskjol från guess - Superfin jeanskjol ifrån guess!💕
Guess kjol
Guess kjol  - 89 Guess kjol  - 90 Guess kjol  - 91

Guess kjol

Storlek: 28
Kategori: Kjolar
Märke: Guess
Färg: Blå

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin guess miniskirt aldrig använt

Hejhej
Hejhej
(6)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Victoria Beckham jeanskjol - Säljer en blå Victoria Beckham minikjol med rå kant och två bakfickor dekorerade med rosa broderade kronor🩷
Helt ny hollister kjol  - Helt ny, storlek 7, priset går att diskuteras 💞
Ljusblå jeanskjol från Nina Jeans - Säljer en cool ljusblå jeanskjol från Nina Jeans med slitna detaljer och rå kant. Kjolen har fem fickor och en knapp- och dragkedjestängning framtill. Perfekt för en avslappnad stil!
Blå jeanskjol med slitna detaljer - Supersnygg jeanskjol med mycket slitningar
Zara kjol - Jättefin och färgglad kjol från zara🩷🩷
Jeans kjol från hollister  - Köpt vintage, storlek 7, fint skick, priset går att diskuteras 💞
Brun manchesterkjol från Pimkie - Säljer en brun kortkjol från Pimkie i mjuk manchester med klassisk femficksdesign och knappstängning fram. Kjolen har bälteshällor och raka linjer, perfekt för dig som gillar retrovibbar och vill ha något som sticker ut lite i garderoben.