linnea_lindberg
linnea_lindberg
Kjol gina
Kjol gina - 89

Kjol gina

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: Gina Tricot
Färg: Beige

150 SEK

Beskrivning

Supersöt kjol från Gina i storlek m, pris 150🎀🩷

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Blåvit kortkjol från Gina Tricot - Supersöt kortkjol från Gina Tricot i blått och vitt med ett coolt mönster. Kjolen har smockad midja och volanger som ger en skön och trendig look. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med mönster och vill ha en bekväm kjol med lite extra volym.
Rosa volangkjol - Supersöt kortkjol i ljusrosa köpt secondhand! Den påminner lite om en jeans kjol fast i cargo material!💗
Vit prickig ballong kjol  - Supersöt vit kjol med svarta prickar
Svart kjol  - Säljer denna jättefina svarta kjol, Oavnvänd med prislapp kvar
Kjol - Superfin kjol från Pamela x NAKD men den har blivit för liten för mig. Knappt använd, köptes för 350 <3