Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sjöjungfru-kjol  - Supervacker pärlklädd mermaid kjol, perfekt till Halloween eller maskerad. Köpt på Etsy för 800kr.
Kjol - Superfin knytkjol med knapp!
Kjol - Nu säljer jag min fina kjol från Gina Tricot som inte kommer till någon användning eftersom den är lite för lite för mig. Köpt för ungefär 250kr säljer för 20
Lång kjol - Fin kjol bra nu tilll hösten gör den är lite varmare än en kort kjol.  Nästan aldrig använd inga skador. 💗
Fin kjol
Fin kjol - 89 Fin kjol - 90

Fin kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kjol i mörkgrön med orange figurer på. Sååå fin men kan inte ha den längre. Sitter super skönt i midjan.

Lisen. R
Lisen. R
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Blommig volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara. Väldigt eftertraktad och säljs inte längre🩷🩷skicka prosförslag så kommer vi överens om något😇😇😇
Svart kjol med dragkedjor  - Astuff men har aldrig på mig, ganska kort, lågmidjad
Mörk jeanskjol från Fionina - Snygg mörkblå jeanskjol från Fionina med klassisk femficksdesign, bälteshällor och coola detaljer som dragkedja på ena bakfickan. Kjolen har en rak passform och är perfekt för en sommardag! Om midjemått önskas fixar jag så fort jag kan❤️
Vit kort kjol med spets och snörning - Supersöt vit kort kjol från Dyond med spetsdetaljer och snörning i midjan med träpärlor. Kjolen har en feminin volangkant och är gjord i ett stickat material som känns både luftigt och mjukt. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och somrig look.
Blå jeanskjol med volanger - Säljer en blå jeanskjol med två lager volanger och  slitna kanter. Perfekt för dig som gillar en chill stockholmstyle look.
Beige kortkjol med smock och knyt - Supersöt beige kortkjol med smockad midja och knytband med tofsar. Köpte den i Spanien i en Zara butik och är helt oanvänd! Pris kan diskuteras vid snabbköp💕
Färgglad långkjol från Marta - Säljer en bohemisk långkjol från Marta med färgstarkt blommigt och paisleyinspirerat mönster i rosa, gul, blå och gröna toner. Kjolen har bred smock i midjan och volangdetaljer längst ner. Perfekt för dig som gillar unika prints och sköna material.