Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Randig blå kjol - Använt en gång så i nyskick! Köpt på MQ
Super söt blå kjol - Säljer min fina kjol som är i mycket bra skick. Storlek 170 men den är stretchig och passar någon som bär S eller M. Kom privat om ni undrar något!💞☺️
Blå volang kjol - Säljer denna blåa volang kjol från kappahl. Jätte fin model
Blå och vit randig kjol - Snygg blå och vit randig kjol i stickat material. Kjolen har en tight passform och når till knäna. Perfekt för en stilren look.
Blå kjol - Säljer en mörkblå kjol, rak i modellen och bra passform. Säljs då den är för liten
Randig kjol - Kjol från Holly&Whyte med slits på båda sidorna! Midikjol men blir som en lång om man har den lågmidjat, är ca 158 och den slutar innan fötterna på mig💞bra skick!!
Blå leopardmönstrad kjol från kappahl  - Säljer en jättesöt Volangkjol från kappahl i storlek 146/152, däremot stor i storleken så passar en storlek större. Kjolen är i mycket bra skick och passar perfekt till sommaren.  🩷
Jättesöt randig kjol  - Jag säljer en JÄTTESÖT randig kjol med knyte i midjan från Vero Moda. Jättefint sick och helt oanvänd (därav priset). Går både att klä upp och klä ner. Lyxigt matrial!! Nypris 400🤩🤩🤍(SÄLJER DEN VITA TOPPEN PÅ FÖRSTA BILDEN OCKSÅ)
Natalie
Natalie
Randig blå och vit kjol
Randig blå och vit kjol  - 89 Randig blå och vit kjol  - 90 Randig blå och vit kjol  - 91

Randig blå och vit kjol

Storlek: Xs
Kategori: Kjolar
Märke: Kappahl
Färg: Marinblå

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin randig blå och vit kjol från Kappahl som slutar vid vaden. Stretchingt material. Perfekt till sommaren 🌸bra skick!

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Vit jeanskjol med volang - Supersöt vit kort jeanskjol med volangkant. Kjolen är egensydd men syns ej. Första bilden är lånad❤️
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Rosa volangkjol - Supersöt kortkjol i ljusrosa köpt secondhand! Den påminner lite om en jeans kjol fast i cargo material!💗
Blå jeanskjol med volang från H&M Divided - Säljer en kort jeanskjol från H&M Divided i ljusblå denim med mörkare blå volang nedtill. Kjolen har klassiska fickor fram och bak, bälteshällor och råa kanter med slitna detaljer. Perfekt för dig som gillar en edgy och trendig look. Jag har sytt den själv!
Rutig kjol S - Fint skick
Marinblå kjol S - Fint skick
Kjol - Säljer denna slutaålda kjol ifrån Gina tricot , aldrig använd