Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Volang kjol - Sommrig kjol från Lindex🥰 Storlek Xs men stor i storleken. Använd en enda gång!
Kjol med volanger  - Kjol med volanger från Gina , kjolen är super stretchig och kan även bäras som en topp om det är något man hade velat. Bra skick 🩷🩷
Volang kjol - Skit snygg volang kjol köpt från Kappahl för några år sedan. Anser att den är perfekt längd & går även att justera själv beroende på hur lång/kort man vill ha den. Väldigt skön & strechig i magen. Passar de flesta i storleken även upp & neråt😊
Volang kjol - Så fin volang kjol från Kappahl, i fint skick❤️
Volang kjol - Ny sick!
Volang kjol
Volang kjol - 89

Volang kjol

Storlek: 158/164
Kategori: Kjolar
Färg: Flerfärgad

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina beige leopard kjolen❤️ (den blå är såld). Köpte den för ett tag sen på Plick och den är i fint skick, har inte använts särskilt mycket. Passar mig med Xs/s men passar någon med större storlek då den är väldigt stretcig. ❤️

Hilda ak holmqvist
Hilda ak holmqvist
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Blå lågmidjad jeanskjol  - Ljusblå lågmidjad jeanskjol från Flash Jeans i storlek 38. Tvärs över midjan är det 40 cm och den är 30 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
Lågmidjad minikjol i denim - Hej!! Jag säljer min absolut favoritkjol eftersom den inte passar längre. Den har låg midja och är väldigt kort med har inbyggda shorts under. Passar perfekt på sommaren men även med ett par tights året om. Storleken är 32 (xxs) och skulle säga att den är mellan en xxs-xs. Tveka inte att skriva vid frågor och pris kan diskuteras🥰
Blå lågmidjad jeanskjol  - Blå lågmidjad jeanskjol från Esprit i storlek 29, skulle säga att den passar som M. Tvärs över midjan är det 43 cm och den är 28 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
Snygg lågmidjade jeans kjol  - Jätte snygg unik jeans kjol lågmidjad från diesel väldigt unik och cool💓
SÖKER DENNA KJOL - SÖKER denna från Gina Young i STRL 146/152!! Hör av er om ni vill sälja ✨⭐️⭐️💞💞💞
Svart kortkjol från H&M, strl 36 - Snygg svart kortkjol från H&M i klassisk A-linjeform. Kjolen har en diskret dragkedja i sidan och är tillverkad i ett slätt material som ger en stilren look. Perfekt att matcha med en cool topp eller hoodie. Passar dig som gillar enkel och clean stil.
Lågmidjad jeans kjol!!! - Snygg jeanskjol från Only i klassisk blå denim. Kjolen har en kort längd med femficksdesign och bälteshällor. Perfekt för en avslappnad stil med en touch av retro. Den har en knapp och dragkedja framtill för enkel påklädning.
Jeanskjol hollister - Jättefin jeanskjol från hollister med slitna detaljer och lågmidja!💞💞 midjemått= 40cm