Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige kjol - En beige tight kjol från Gina tricot i storlek S! Så fin, stretchig och skön kjol i nyskick. Får ingen användning av den då ja inte använder kjol så mycket. Väldigt sexig och har en fin slits på sidan. Så så fin !
Beige kjol - Snygg beige kjol i skinnimitation med stilrena sömmar framtill. Kjolen har en enkel och clean design som passar perfekt till en cool vardagslook. Rak passform och midjehög modell
Beige kjol - En beige mini kjol i toppskick, min kamera är trasig och därför är första bilden suddig😅 skriv dm för bättre bilder. Kjolens storlek står ej och minns inte vad jag köpte den i, men jag är vanligtvis en 38 och denna sitter tight på mig så skulle säga att den passar både 38/36
Beige kjol - Fint skick, beige kjol
Beige kjol - Aldrig använd, ny utan prislapp ☺️💗
Beige kjol - Beige kort kjol med omlott/slits. Tyget är ganska tjockt så den är perfekt till höst/vinter/tidig vår. Så snygg med en kavaj! Sparsamt använd. Passar bäst en XS-S. Skärpet ingår ej. Skriv för fler bilder eller om du har frågor 💓
Beige kjol
Beige kjol - 89 Beige kjol - 90 Beige kjol - 91

Beige kjol

Storlek: 36/S
Kategori: Kjolar
Färg: Beige

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin kjol med detaljer på fickorna

Linnéa Strömerstén
Linnéa Strömerstén
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Blå lågmidjad jeanskjol  - Ljusblå lågmidjad jeanskjol från Flash Jeans i storlek 38. Tvärs över midjan är det 40 cm och den är 30 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
Lågmidjad minikjol i denim - Hej!! Jag säljer min absolut favoritkjol eftersom den inte passar längre. Den har låg midja och är väldigt kort med har inbyggda shorts under. Passar perfekt på sommaren men även med ett par tights året om. Storleken är 32 (xxs) och skulle säga att den är mellan en xxs-xs. Tveka inte att skriva vid frågor och pris kan diskuteras🥰
Snygg lågmidjade jeans kjol  - Jätte snygg unik jeans kjol lågmidjad från diesel väldigt unik och cool💓
Blå lågmidjad jeanskjol  - Blå lågmidjad jeanskjol från Esprit i storlek 29, skulle säga att den passar som M. Tvärs över midjan är det 43 cm och den är 28 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
Svart kortkjol från H&M, strl 36 - Snygg svart kortkjol från H&M i klassisk A-linjeform. Kjolen har en diskret dragkedja i sidan och är tillverkad i ett slätt material som ger en stilren look. Perfekt att matcha med en cool topp eller hoodie. Passar dig som gillar enkel och clean stil.
SÖKER DENNA KJOL - SÖKER denna från Gina Young i STRL 146/152!! Hör av er om ni vill sälja ✨⭐️⭐️💞💞💞
Jeans kjol från hollister  - Köpt vintage, storlek 7, fint skick, priset går att diskuteras 💞