Alla kategorier > Kjolar
Kjol leopardmönstrad
Kjol leopardmönstrad - 89 Kjol leopardmönstrad - 90

Kjol leopardmönstrad

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
FĂ€rg: Brun

30 SEK

Denna vara Àr inte direkt köpbar via vÄr webplats. Ladda ner appen för att kontakta sÀljaren
Beskrivning

đŸ–€Leopardmönstrad kjol i silkesaktigt tyg som slutar över knĂ€na. Dragkedja pĂ„ sidan. đŸ€ŽFint skick! AnvĂ€nd ett fĂ„tal gĂ„nger. đŸ–€Stlk. XS.

Ida Lau
Ida Lau
Senast aktiv: +1 mÄnad sen
Köpa via plick

PÄ plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spÄrbar frakt, samt köparskydd. LÀs mer hÀr.

Om köparskyddet

Vid köp pÄ plick appliceras alltid ett köparkydd som tÀcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gÀlla mÄste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar frÄn att varan har mottagits. LÀs mer hÀr.

Mera frÄn kategorin Kjolar
Visa alla
Jeanskjol hollister - JĂ€ttefin jeanskjol frĂ„n hollister med slitna detaljer och lĂ„gmidja!💞💞 midjemĂ„tt= 40cm
Svart tight kjol - SÀljer en svart tight kjol. Kjolen har en kort passform, perfekt för en trendig och stilren look.
Svart kortkjol frÄn H&M, strl 36 - Snygg svart kortkjol frÄn H&M i klassisk A-linjeform. Kjolen har en diskret dragkedja i sidan och Àr tillverkad i ett slÀtt material som ger en stilren look. Perfekt att matcha med en cool topp eller hoodie. Passar dig som gillar enkel och clean stil.
Vit volangkjol med broderi - Supersöt vit kortkjol med flera lager volanger och broderade detaljer. Kjolen har en bred midja. Köpt frÄn hm, anvÀnd 2 ggr sÄ den Àr i bra sick! I storlek xs
Zara kjol med mönster - Superfin kortkjol med broderade blommor i flera fÀrger och volangkant. Kjolen Àr vit i grunden och har detaljer i rött, rosa, gult, grönt och blÄtt. Den har snörning med tofsar framtill och Àr perfekt för sommarens alla upplevelser. Söt och fÀrgglad. Skit snygg unik kjol. Nervikt pÄ bilden. Be gÀrna om mer bilder vid intresse.
LÄgmidjad jeans kjol!!! - Snygg jeanskjol frÄn Only i klassisk blÄ denim. Kjolen har en kort lÀngd med femficksdesign och bÀlteshÀllor. Perfekt för en avslappnad stil med en touch av retro. Den har en knapp och dragkedja framtill för enkel pÄklÀdning.
Volang jeanskjol - JĂ€ttefin volang jeanskjol, vet tyvvĂ€r inte storlek dĂ„ den Ă€r köpt second hand men den sitter som en xxs/xsđŸ©”