Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopardmönstrad kortkjol - Trendig leopardmönstrad kortkjol i en tight passform. Perfekt för att ge en djärv touch till din outfit. Kjolen har en klassisk design
Leopardmönstrad kortkjol - Säljer en snygg kortkjol med leopardmönster. Kjolen har en lös passform och resår i midjan för extra komfort. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett trendigt djurmönster. Hittar ingen artikel!
Leopardmönstrad kortkjol med resår - Snygg kortkjol med leopardmönster och bred svart resår i midjan. Kjolen har en beige bas med svarta och bruna fläckar som ger en cool och trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönster.
Leopardmönstrad kortkjol från Zara - Säljer en snygg leopardmönstrad kortkjol från Zara. Kjolen har klassisk femficksdesign, knapp och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönster. Styla med en enkel topp eller stickad tröja.
Leopardmönstrad kortkjol från Guess - Snygg kortkjol från Guess med grå, blå och svarta leopardfläckar. Kjolen har en rak passform, dragkedja i sidan och är tillverkad i en mjuk bomullsblandning. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett coolt mönster.
Leopardmönstrad kortkjol - Snygg leopardmönstrad kortkjol i jeansmaterial. Använd en gång 🤎
Leopardmönstrad kortkjol - Snygg kortkjol från H&M Divided med trendigt leopardmönster i svart och vitt. Kjolen har en rak passform. Storlek 34.
Bitel
Bitel
Leopardmönstrad glittrig kortkjol
Leopardmönstrad glittrig kortkjol - 89 Leopardmönstrad glittrig kortkjol - 90

Leopardmönstrad glittrig kortkjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Skick: Nytt skick

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg leopardmönstrad kortkjol med glittriga detaljer. Perfekt för en kväll ute eller när du vill sticka ut. Kjolen har en tight passform och är ett måste för garderoben.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Rosa volangkjol från LTB Jeans - Supersöt rosa kortkjol från LTB Jeans med volangdetaljer och råa kanter. Kjolen har klassisk jeanslook med fickor fram och bak, dubbla knappar i midjan och en cool, avslappnad vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och lekfull stil. Tyvärr sydd där bak då den var för stor på mig men borde gå att ta bort. Mycket trådar kan synas men handgjord och köpt på Vinted. Själv ca 152cm och den är ganska lång på mig.
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Guldig paljettkjol i kort modell - Supersnygg kort kjol täckt med glittrande guldiga paljetter. Kjolen har en rak passform och är fodrad med mjukt beige tyg för extra komfort. Perfekt för dig som vill sticka ut med en glittrig look. Materialet är 95% polyester och 5% elastan. Jag har endast använt den 1 gång så ungefär helt ny.
Blåvit kortkjol från Gina Tricot - Supersöt kortkjol från Gina Tricot i blått och vitt med ett coolt mönster. Kjolen har smockad midja och volanger som ger en skön och trendig look. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med mönster och vill ha en bekväm kjol med lite extra volym.
Guld glitterkjol - Säljer denna guldiga glitter kjol ifrån Zara i strl 34💕Köptes för ett tag sen och finns inte kvar, men  2a är en närmare bild. I nyskick och använd 1 gång!
Rosa volangkjol - Supersöt kortkjol i ljusrosa köpt secondhand! Den påminner lite om en jeans kjol fast i cargo material!💗
Vit prickig ballong kjol  - Supersöt vit kjol med svarta prickar