lenaolszewska
lenaolszewska
Leopardmönstrad kjol med volang från Zara
Leopardmönstrad kjol med volang från Zara - 0

Leopardmönstrad kjol med volang från Zara

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
Märke: Zara
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

100 SEK

Beskrivning

Snygg kortkjol med leopardmönster och volangdetalj upptill från Zara. Kjolen har omlottkänsla och knyts i midjan för en trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut och älskar djurmönster.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Vit jeanskjol med volang - Supersöt vit kort jeanskjol med volangkant. Kjolen är egensydd men syns ej. Första bilden är lånad❤️
Fest kjol - Jättesnyggleopard kjol jag köpte i Portugal från Zara! Jag brukar vika upp den lite för jag gillar att den kort men man kan ha den hela vägen ner också!!
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Blåvit kortkjol från Gina Tricot - Supersöt kortkjol från Gina Tricot i blått och vitt med ett coolt mönster. Kjolen har smockad midja och volanger som ger en skön och trendig look. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med mönster och vill ha en bekväm kjol med lite extra volym.
Snygg lågmidjade jeans kjol  - Jätte snygg unik jeans kjol lågmidjad från diesel väldigt unik och cool💓
Rosa volangkjol - Supersöt kortkjol i ljusrosa köpt secondhand! Den påminner lite om en jeans kjol fast i cargo material!💗
Vit prickig ballong kjol  - Supersöt vit kjol med svarta prickar