Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kjol+Topp set - Ett fint och blommigt det från Carlings i stretchigt material. Fick genom samarbete, men inte använt utöver det
Set - Så sjutk fint set från Loavies med kjol och blus💛 använt en gång, storlek M i blusen och S i kjolen
Kjol och topp set - Ett set som har används två gånger och är säker på att jag ej kommer använda det mer, kjolen har en slits där bak så de är lätt att röra sig i den. Storlek s
Set med linnetopp och kjol - Set med svart långkjol med slit på båda sidorna och linnetopp. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg.
Set kjol och linne  - Säljer mitt sett från Gina. Både kjolen och linnet är i storlek xs. Skriv privat för fler frågor eller bilder💞
Set med kjol och topp - Aldrig använt
Kjol set
Kjol set - 89 Kjol set - 90 Kjol set - 91

Kjol set

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Färg: Gul

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Neon gult kjol set, aldrig använt!! Storlek XS i toppen och S i underdel men pssar större storlekar också (iom stretch)

Samantha
Samantha
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Mörkblå jeanskjol från Bershka - Säljer en mörkblå jeanskjol från Bershka med inbyggda shorts
Petrol lågmidjad kjol  - En kjol från Petrol i storlek S, upplever den betydligt mindre i storlek, likt en XXS/XS. Retur (80%)  ✅. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Vintage lågmidjad minikjol - Y2k Minikjol från Portobello Pepe Jeans.  low rise 📏midja :41cm längd: 34cm!
Jeanskjol - Super snygg jeanskjol💗💗
Vit långkjol från Zara - Supersnygg vit långkjol från Zara med svart broderat mönster och snörning i midjan. Kjolen har flera dekorativa band med blommiga detaljer och är gjord i ett lätt och luftigt bomullstyg. Perfekt för en chill och bohemisk vibe.
Volangkjol i ljusblå denim - Så söt minikjol i denim ❤️
svart tight minikjol - Säljer en svart tight minikjol med enkel design. Kjolen är kort och sitter figurnära, perfekt för dig som gillar en clean och stilren look. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära. Passar till många olika outfits.
Brun kortkjol från Esprit med detaljer - Säljer en brun kortkjol från Esprit med coola fickor och dragkedjor både fram och bak. Kjolen har en snygg knapp med blomdetalj och en metallring på sidan. Tillverkad i bomull, perfekt för dig som gillar praktiska detaljer och en avslappnad stil. 40 cm rakt över 23 cm lång fram 27 cm lång bak.