Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kjol från pull and bear - Säljer en jättefin kjol från pull and bear, den är bara använd någon gång, så fina färger speciellt till sommaren☀️den var även väldigt trendig föra sommaren och svår att få tag på! Skriv för frågor eller fler bilder😁ny pris 350 kr💕
Pull & bear kjol - En jättefin vit kjol från pull & bear. Den är i jättebra skicka. Säljer pga lite användning
Pull & Bear kjol - använd sparsamt
Set från pull and bear  - Super gulligt och väldigt stretchigt set från pull and bear, aldrig använt då det är för stort för mig, normaltvis är jag xs. 150kr INKL frakt!
Kjol från pull and bear - Säljer denna fina kjolen som man även kan använda som topp. Jag säljer den för att jag inte får något användnings tillfälle för den. Jag har aldrig använt och köptes från plick för nått år sedan!❤️
Rutig kjol från Pull & Bear - Rutig minikjol från Pull & Bear, storlek M/38, med slits framtill. Har dragkedja back. Använd 1/2 gånger
Vit blommig  set från pull and bear  i bomull - Supersöt långkjol och linne  i vit med små blommor i blått Kjolen har en rak och smickrande passform som sitter normalt i midjan. Perfekt för dig som gillar en chill och feminin stil. Materialet är mjukt och skönt bomull.
Pull and bear kjol - Jättefin kjol från pullandbear, säljer då den var lite för liten! Lapparna är kvar och den är helt ny! Finns fler bilder💕
Pull & bear kjol
Pull & bear kjol - 89 Pull & bear kjol - 90 Pull & bear kjol - 91

Pull & bear kjol

Storlek: Xs
Kategori: Kjolar
Märke: Zara
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Pull and bear kjol som är andvönd ett par gånger och i storlek xs. Skriv privat för mer info. Passar fint till hösten att ha strumpbyxor under.

Franka
Franka
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Jeanskjol hollister - Jättefin jeanskjol från hollister med slitna detaljer och lågmidja!💞💞 midjemått= 40cm
Zara kjol med mönster - Superfin kortkjol med broderade blommor i flera färger och volangkant. Kjolen är vit i grunden och har detaljer i rött, rosa, gult, grönt och blått. Den har snörning med tofsar framtill och är perfekt för sommarens alla upplevelser. Söt och färgglad. Skit snygg unik kjol. Nervikt på bilden. Be gärna om mer bilder vid intresse.
Svart tight kjol - Säljer en svart tight kjol. Kjolen har en kort passform, perfekt för en trendig och stilren look.
Lågmidjad jeans kjol!!! - Snygg jeanskjol från Only i klassisk blå denim. Kjolen har en kort längd med femficksdesign och bälteshällor. Perfekt för en avslappnad stil med en touch av retro. Den har en knapp och dragkedja framtill för enkel påklädning.
Volang jeanskjol - Jättefin volang jeanskjol, vet tyvvär inte storlek då den är köpt second hand men den sitter som en xxs/xs🩵
Glitterkjol - Snygg lågmidjad glitterkjol med volang som är köpt ifrån Cubus🩷Perfekt till nyår eller sommaren!! Kjolen är i storlek 146/152 men är väldigt stretchig så den passar mig som brukar ha S/M😊
Zara kjol - Jättefin och färgglad kjol från zara🩷🩷