Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit långkjol! - Såå fin o perfekt långkjol💙💙älskar!!
Vit långkjol - Säljer en vit långkjol från Lindex som har använts typ 3 gånger på grund av att den är lite för kort för mig som är 179. Kan vara både lågmidjad eller högmidjad.💕
Vit långkjol  - Supersöt vit långkjol från Lindex med smockad midja och volanger. Kjolen har broderade spetsdetaljer och tunna ränder som ger en boho-vibe. Perfekt för varma dagar och chill häng. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden.
Vit långkjol - Söt vit långkjol med volangdetaljer och resår i midjan. Den är i storlek 146 🩷
Vit långkjol  - Vit långkjol med lapp kvar. Har en i storlek 170 och en i 158/164.
Vit långkjol - Fin långkjol! Inga defekter och fint skick💗
Vit långkjol - Säljer en vit långkjol. Kjolen har en luftig och bekväm passform, perfekt för varma dagar. Köpt från Lindex i storlek 158 men den funkar lika bra som XS. Superfint skick!
Vit långkjol från Lindex  - Vit långkjol med knappar och små hål stl M men liten i storleken snarare S personen på bilden är ca 155cm
ribbstickad vit långkjol
ribbstickad vit långkjol - 89

ribbstickad vit långkjol

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: Lindex
Färg: Vit

349 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

köpte denna populära, älskade kjol i somras (2022) och tyvärr har den inte kommit till användning, endast testad! ❤️ bär vanligtvis xs/s men fanns ej i storlek & denna passade också för referens!

lovis
lovis
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Glittrig paljettkjol från Zara - Säljer en superglittrig kortkjol från Zara, täckt med stora och små paljetter i silverton. Kjolen har en tight passform och är perfekt för att sticka ut på festen. Materialet är syntet och kjolen har en lyxig känsla med sin skimrande yta. Skriv vid frågor!❤️
Blå jeanskjol med slitna detaljer - Supersnygg jeanskjol med mycket slitningar
Silver paljettkjol från Bershka - Säljer en glittrig silverfärgad kortkjol från Bershka, täckt med paljetter som ger ett riktigt snyggt och festligt intryck. Kjolen har en rak passform och är fodrad med ljus insida. Perfekt för dig som vill sticka ut med lite extra bling. Silver/beige
Jeans kjol från hollister  - Köpt vintage, storlek 7, fint skick, priset går att diskuteras 💞
Brun manchesterkjol från Pimkie - Säljer en brun kortkjol från Pimkie i mjuk manchester med klassisk femficksdesign och knappstängning fram. Kjolen har bälteshällor och raka linjer, perfekt för dig som gillar retrovibbar och vill ha något som sticker ut lite i garderoben.
Lågmidjad jeanskjol - Utsåld blå lågmidjad jeanskjol från Gina 14+. Använd vid 2 tillfällen så som ny. Nypris 299kr. Säljer då den är lite liten. Har tagit bort diamanterna på bakfickorna utöver det, precis som ny. Tryck gärna på köp nu.