Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Satin kjol från Lindex  - Lång satin kjol ifrån Lindex. Storlek s, säljer då jag inte tycker om hur den sitter på mig💕
Fin satin kjol!! - Använda fåtal gånger, sitter jättefint💓💓
Satin kjol - Jättefin satinkjol från Lindex, den har en defekt på baksidan ungefär i mitten av kjolen (se sista bild) men det är inget som syns jättemycket, skriv vid frågor💕
Blommig kjol från Lindex - Säljer en söt blommig kjol från Lindex i grönt och svart. Kjolen har en slits på sidan och ett elastiskt midjeband för bekväm passform. Perfekt för varma dagar!❤️
Figurnära kjol Lindex - Den är måttligt använd då den är aningen för stor för min del. Storlek M
Ljusgrön kjol från Lindex - Enkel och stilren ljusgrön kjol från Lindex i A-linjeformad modell. Kjolen är knälång och har en mjuk, slät yta utan mönster eller detaljer. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Lindex kjol - Säljer denna jättefina kjolen med mönster på från Lindex. Säljer pågrund av att den är lite stor på mig och är därför aldrig använd.💞 Skriv till mig om du har några frågor eller vill ha fler bilder! 💞
Rutig kjol från Lindex - Snygg rutig kjol från Lindex i grönt, svart och vitt. Kjolen har en dragkedja i sidan och är tillverkad av 65% polyester och 35% viskos. Längden är ungefär vid mitten låren!
Helena Berggren
Helena Berggren
Satin kjol från Lindex
Satin kjol från Lindex - 89

Satin kjol från Lindex

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: Lindex
Färg: Grön

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd satinkjol från Lindex, str:M

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Vit spetsig minikjol med snörning - Supersöt vit kortkjol i spets med broderade detaljer och volangkant. Kjolen har elastisk midja och snörning framtill för extra snygg passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en fräsch vibe till din outfit.
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Svart tight kjol - Säljer en svart tight kjol. Kjolen har en kort passform, perfekt för en trendig och stilren look.
Lågmidjad jeans kjol!!! - Snygg jeanskjol från Only i klassisk blå denim. Kjolen har en kort längd med femficksdesign och bälteshällor. Perfekt för en avslappnad stil med en touch av retro. Den har en knapp och dragkedja framtill för enkel påklädning.
Rosa volangkjol från LTB Jeans - Supersöt rosa kortkjol från LTB Jeans med volangdetaljer och råa kanter. Kjolen har klassisk jeanslook med fickor fram och bak, dubbla knappar i midjan och en cool, avslappnad vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och lekfull stil. Tyvärr sydd där bak då den var för stor på mig men borde gå att ta bort. Mycket trådar kan synas men handgjord och köpt på Vinted. Själv ca 152cm och den är ganska lång på mig.
Söt Rosa Kjol - Super söt rosa kjol från zara i storlek xs.
stickad kjol!! - Säljer min svarta stickade kjol från gina. Den är i en längre modell och passar perfekt nu till hösten med en stickad tröja🫶🏼Köptes för 349;- Aldrig använd! Passar xs-m. Köpare står för frakt💘 (lånade bilder)