Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommigt set  - Ett rött blommigt set som inte kommer till användning. Aldrig använt och har då prislapparna kvar. Köpt på Nelly. Det är storlek S i kjolen och M i toppen. Säljer det för 220kr, priset kan diskuteras. Köparen står för frakten! 💕
Set - Säljer nu denna beige set, enbart testad. I storlek xs, passar mig som är 165 cm lång. Så skönt material!
Set - Säljer detta set som är helt nytt och har prislapp kvar.
Set - Mörkgrått set ifrån gina som är väldigt fint.
Röd ribbad set - Snygg röd kjol & topp med tight passform. Kjolen har en enkel och stilren design utan detaljer. Toppen är croppad med smala band. Passar perfekt till både varma sommar dagar eller till festligheter
Delat set - Super fint. Endast använt några gånger
Matchande set - Storlek 158/164 men är som XS
Set
Set - 89 Set - 90

Set

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
Färg: Röd

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fint sett, råkade beställa 2 så den är helt oanvänd och ny❤️

Saga
Saga
(27)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Lågmidjad minikjol i denim - Hej!! Jag säljer min absolut favoritkjol eftersom den inte passar längre. Den har låg midja och är väldigt kort med har inbyggda shorts under. Passar perfekt på sommaren men även med ett par tights året om. Storleken är 32 (xxs) och skulle säga att den är mellan en xxs-xs. Tveka inte att skriva vid frågor och pris kan diskuteras🥰
Blå lågmidjad jeanskjol  - Ljusblå lågmidjad jeanskjol från Flash Jeans i storlek 38. Tvärs över midjan är det 40 cm och den är 30 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
Beige stickad långkjol från ASOS - Säljer en beige stickad långkjol från ASOS DESIGN i storlek XS. Kjolen har en mjuk och ribbad midja och är tillverkad av 68% polyester, 20% akryl och 12% nylon. Perfekt för dig som gillar en chill och snygg look med lite extra cozy-vibe. Aldrig använd
Snygg lågmidjade jeans kjol  - Jätte snygg unik jeans kjol lågmidjad från diesel väldigt unik och cool💓
Blå lågmidjad jeanskjol  - Blå lågmidjad jeanskjol från Esprit i storlek 29, skulle säga att den passar som M. Tvärs över midjan är det 43 cm och den är 28 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
Svart kortkjol från H&M, strl 36 - Snygg svart kortkjol från H&M i klassisk A-linjeform. Kjolen har en diskret dragkedja i sidan och är tillverkad i ett slätt material som ger en stilren look. Perfekt att matcha med en cool topp eller hoodie. Passar dig som gillar enkel och clean stil.
SÖKER DENNA KJOL - SÖKER denna från Gina Young i STRL 146/152!! Hör av er om ni vill sälja ✨⭐️⭐️💞💞💞
Jeans kjol från hollister  - Köpt vintage, storlek 7, fint skick, priset går att diskuteras 💞