Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Silke kjol  - silke från Gina Tricot som har vissa defekter! Tryck gärna på köp nu vid intresse💕
100 % Silk kjol - NY och Oanvänd 100% Silk kjol, inköpt för 999kr, Säljer för endast 250kr, tagg kvar på.
Silkes kjol  - Vit/beige silkes kjol, använd ca 2 gånger, säljer pga att den är för liten för mig💕
Silkes kjol - Jätte söt kjol i silkes, den är köpt vintage så vet inte vilken storlek eller vilket märke men jag har i vanliga fall storlek xs/s i kjolar/byxor
Champagne silkes kjol 🥂 - Säljer denna fina och lyxiga kjolen som man kan ha i många olika tillfällen som är festliga, hör av vid frågor 🥂💗
Silkes kjol - Säljer denna super söta silkes kjolen💙
kantarellkaramell
kantarellkaramell
100% silkes kjol
100% silkes kjol  - 89 100% silkes kjol  - 90 100% silkes kjol  - 91

100% silkes kjol

Storlek: XS-S
Kategori: Kjolar

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Beige/olivgrön kjol i fantastiskt skick! 100% silke och kjolen har även fickor. Står storlek 38 men skulle säga den passar xs-s. (Köparen står för frakten) 🌞

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Rosa volangkjol från LTB Jeans - Supersöt rosa kortkjol från LTB Jeans med volangdetaljer och råa kanter. Kjolen har klassisk jeanslook med fickor fram och bak, dubbla knappar i midjan och en cool, avslappnad vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och lekfull stil. Tyvärr sydd där bak då den var för stor på mig men borde gå att ta bort. Mycket trådar kan synas men handgjord och köpt på Vinted. Själv ca 152cm och den är ganska lång på mig.
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Guldig paljettkjol i kort modell - Supersnygg kort kjol täckt med glittrande guldiga paljetter. Kjolen har en rak passform och är fodrad med mjukt beige tyg för extra komfort. Perfekt för dig som vill sticka ut med en glittrig look. Materialet är 95% polyester och 5% elastan. Jag har endast använt den 1 gång så ungefär helt ny.
Blåvit kortkjol från Gina Tricot - Supersöt kortkjol från Gina Tricot i blått och vitt med ett coolt mönster. Kjolen har smockad midja och volanger som ger en skön och trendig look. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med mönster och vill ha en bekväm kjol med lite extra volym.
Guld glitterkjol - Säljer denna guldiga glitter kjol ifrån Zara i strl 34💕Köptes för ett tag sen och finns inte kvar, men  2a är en närmare bild. I nyskick och använd 1 gång!
Rosa volangkjol - Supersöt kortkjol i ljusrosa köpt secondhand! Den påminner lite om en jeans kjol fast i cargo material!💗
Vit prickig ballong kjol  - Supersöt vit kjol med svarta prickar