Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kjol - Säljer min rosa kjol med fjädrar på. Från NA-KD aldrig använd. Storlek 36. Köparen står för frakten 🩷
Kjol - En jättefin ljusrosa kjol! Den är i fint skick och det är bara att höra av dig om du är intresserad eller undrar något
Kjol - Super snygg lång kjol som tyvärr var för liten för mig. Otroligt snygg och älskar detaljen med en slits💞 Köparen står för frakten! Pris går att diskutera!🫶🏻
Kjol - Söt kjol från Nakd! Aldrig använd 🌸
Kjol - Skitsnygg rosa kjol med slits från Hanna Schönbergs kollektion! Endast använd en gång, har växt ur den tyvärr, perfekt till sommaren😍🌸ingen stretch i midjan dock, passar er med lite mindre höfter🫶
Kjol - Ljusrosa kjol med resår i midjan. Storlek xxs men funkar bra på mig som är en S
Kjol - Kjol från nakd, helt ny i storlek s
Kjol - Gullig sommar kjol från Na-kd. Knappt använd så inga tecken på användning💕
Kjol
Kjol - 89 Kjol - 90

Kjol

Storlek: L
Kategori: Kjolar
Märke: NA-KD
Färg: Rosa

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

superfin kjol! Super härligt färg och en jätte skön kjol, fin till sommaren använd 1 gång

Malou Nilsson
Malou Nilsson
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Svart tight kjol - Säljer en svart tight kjol. Kjolen har en kort passform, perfekt för en trendig och stilren look.
Jeanskjol hollister - Jättefin jeanskjol från hollister med slitna detaljer och lågmidja!💞💞 midjemått= 40cm
Svart kortkjol från H&M, strl 36 - Snygg svart kortkjol från H&M i klassisk A-linjeform. Kjolen har en diskret dragkedja i sidan och är tillverkad i ett slätt material som ger en stilren look. Perfekt att matcha med en cool topp eller hoodie. Passar dig som gillar enkel och clean stil.
Vit volangkjol med broderi - Supersöt vit kortkjol med flera lager volanger och broderade detaljer. Kjolen har en bred midja. Köpt från hm, använd 2 ggr så den är i bra sick! I storlek xs
Lågmidjad jeans kjol!!! - Snygg jeanskjol från Only i klassisk blå denim. Kjolen har en kort längd med femficksdesign och bälteshällor. Perfekt för en avslappnad stil med en touch av retro. Den har en knapp och dragkedja framtill för enkel påklädning.
Zara kjol med mönster - Superfin kortkjol med broderade blommor i flera färger och volangkant. Kjolen är vit i grunden och har detaljer i rött, rosa, gult, grönt och blått. Den har snörning med tofsar framtill och är perfekt för sommarens alla upplevelser. Söt och färgglad. Skit snygg unik kjol. Nervikt på bilden. Be gärna om mer bilder vid intresse.
Zara kjol - Jättefin och färgglad kjol från zara🩷🩷