Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Volang kjol  - Söt volangkjol💘Köpte den 2021 men kommer nästan aldrig till användning, jätte bra skick och väldigt strechigt material så storleken spelar egentligen ingen roll!
Volang kjol - En volang kjol från shein som också går att använda som topp 💗endast använd några gånger
Volang kjol - Jätte snygg volang kjol men små blommor på
Volang kjol - Säljer denna söta volang kjol. Sparsamt använd utan något tecken på slitage
Volang kjol  - En vit volang kjol från Zara. En liten defekt under ena volangen som syns på bild 3. Dragkedja i sidan. Storlek S.
Volang kjol - Finaste volang kjolen med broderier från Kappahl som är i storlek 146/152 men sitter som en Xs skulle jag säga då den är väldigt stretchig. Kom privat vid frågor💓
Volang kjol - Säljer denna kjol från sofie schnoor, verkligen en jättefin kjol och köpte den här ifrån plick. Använd minst 2 gånger och är perfekt nu till sommaren osv. Är i strl M och köpte den för 200kr!💝
💓💓💓
💓💓💓
Volang kjol
Volang kjol - 89 Volang kjol - 90

Volang kjol

Storlek: XS/34
Kategori: Kjolar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin vit volang kjol som tyvärr är för liten. Om många är intresserad blir de budgivning. Skriv för fler bilder⭐️

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla