Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kostym-set - Ett rutigt kostymset från Monki, köpt för ca 1 år sedan. Kjolen är i storlek 34, och kavajen i storlek S. Säljs tillsammans och inte separat.
Blått set - Ett jätte fint silkes blått set från shein aldrig använts för tyckte inte om hur det satt på mig. Men formar kroppen på ett fint sätt och väldigt somrigt! Vid fler frågor/bilder skriv privat💗 köparen står för frakt
Set - Säljer nu denna beige set, enbart testad. I storlek xs, passar mig som är 165 cm lång. Så skönt material!
Set - Säljer detta set som är helt nytt och har prislapp kvar.
Set med topp och långkjol  - Superfint set ifrån pull and bear. Nyskick utan defekter!
Orientalisk set - Endast andvänd en kväll helt ny
Set  - Superfint set från Gina, säljer tillsammans för 250, med tajt långkjol som släpar på mig som är 163 och topp, färgen är mörkgrå, materialet är soft tuch, supermjukt och skönt, använt ett fåtal gånger
Set - Grönt set i med kjol och skjorta i siden-liknande material. I storlek S och 36. Setet säljs tillsammans.
Set
Set - 89

Set

Storlek: Xs
Kategori: Kjolar
Färg: Marinblå

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefint blått set😍

Ella Tankred
Ella Tankred
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Lågmidjad minikjol i denim - Hej!! Jag säljer min absolut favoritkjol eftersom den inte passar längre. Den har låg midja och är väldigt kort med har inbyggda shorts under. Passar perfekt på sommaren men även med ett par tights året om. Storleken är 32 (xxs) och skulle säga att den är mellan en xxs-xs. Tveka inte att skriva vid frågor och pris kan diskuteras🥰
Beige stickad långkjol från ASOS - Säljer en beige stickad långkjol från ASOS DESIGN i storlek XS. Kjolen har en mjuk och ribbad midja och är tillverkad av 68% polyester, 20% akryl och 12% nylon. Perfekt för dig som gillar en chill och snygg look med lite extra cozy-vibe. Aldrig använd
Blå lågmidjad jeanskjol  - Ljusblå lågmidjad jeanskjol från Flash Jeans i storlek 38. Tvärs över midjan är det 40 cm och den är 30 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
Snygg lågmidjade jeans kjol  - Jätte snygg unik jeans kjol lågmidjad från diesel väldigt unik och cool💓
Lågmidjad jeanskjol - Utsåld blå lågmidjad jeanskjol från Gina 14+. Använd vid 2 tillfällen så som ny. Nypris 299kr. Säljer då den är lite liten. Har tagit bort diamanterna på bakfickorna utöver det, precis som ny. Tryck gärna på köp nu.
Svart kortkjol från H&M, strl 36 - Snygg svart kortkjol från H&M i klassisk A-linjeform. Kjolen har en diskret dragkedja i sidan och är tillverkad i ett slätt material som ger en stilren look. Perfekt att matcha med en cool topp eller hoodie. Passar dig som gillar enkel och clean stil.
Blå lågmidjad jeanskjol  - Blå lågmidjad jeanskjol från Esprit i storlek 29, skulle säga att den passar som M. Tvärs över midjan är det 43 cm och den är 28 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
SÖKER DENNA KJOL - SÖKER denna från Gina Young i STRL 146/152!! Hör av er om ni vill sälja ✨⭐️⭐️💞💞💞