Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Volangkjol - Alt kort kjol med mönster, fin även som topp!😇
Volangkjol - Vit volangkjol med svarta prickar från Chelsea💗använda fåtal gånger och har inga tecken på användning, nypris 449 kr
Volangkjol  - Finaste volangkjolen som inte passar min stil längre. Passar xs/s/m då den är stretchig. Köpt på en butik på Marstrand så vet inte märket.
Volangkjol - Fin vit kort volangkjol från Pull&Bear gammal kollektion så går inte att få tag på längre💕
Volangkjol - Kjol i nyskick
Volangkjol - Så fin sommar volangkjol från märket love lolita💕💕nyskick och knappt använd😍kom privat för mer bilder
Volangkjol - Vit volangkjol från HM, finns inte att köpa längre. Använd väldigt få gånger, så den är som ny. Säljer på grund av att jag har flera liknande.  Storlek S, men stretchig så skulle säga att dne passar XS-M.
Volangkjol - Jättefin vit volangkjol från Shein. Aldrig använt
Volangkjol
Volangkjol - 89 Volangkjol - 90

Volangkjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin volangkjol. Perfekt till sommaren. Bra skick.

Stella
Stella
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Beige stickad långkjol från ASOS - Säljer en beige stickad långkjol från ASOS DESIGN i storlek XS. Kjolen har en mjuk och ribbad midja och är tillverkad av 68% polyester, 20% akryl och 12% nylon. Perfekt för dig som gillar en chill och snygg look med lite extra cozy-vibe. Aldrig använd
Lågmidjad jeanskjol - Utsåld blå lågmidjad jeanskjol från Gina 14+. Använd vid 2 tillfällen så som ny. Nypris 299kr. Säljer då den är lite liten. Har tagit bort diamanterna på bakfickorna utöver det, precis som ny. Tryck gärna på köp nu.
Camouflage kortkjol från Please Denim - Säljer en grön camouflage kortkjol från Please Denim med volangkant och snygga detaljer som silverfärgade knappar och ett hjärtformat metallmärke. Kjolen har fickor fram. Står small på strl men skulle säga att det är en 32/34
Lågmidjad minikjol i denim - Hej!! Jag säljer min absolut favoritkjol eftersom den inte passar längre. Den har låg midja och är väldigt kort med har inbyggda shorts under. Passar perfekt på sommaren men även med ett par tights året om. Storleken är 32 (xxs) och skulle säga att den är mellan en xxs-xs. Tveka inte att skriva vid frågor och pris kan diskuteras🥰
Svart Zara kjol  - Jätte snygg svart Zara kjol. Köptes för ett tag sedan men bara blivit använd fåtalet gånger. OBS! har ett litet hål på sidan men inget som syns när man har den på. Jätte fint skick i övrigt.
Svart kortkjol  - Aldrig använd
Jeanskjol hollister - Jättefin jeanskjol från hollister med slitna detaljer och lågmidja!💞💞 midjemått= 40cm
Grå jeanskjol med volang  - Jättesnygg jeanskjol från 157 i storlek S. Den är omsydda från ett par jeans. Jag köpte den som den är men säljer vidare då den är för liten.