Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Midikjol från Nelly - Aldrig använd!! Inga defekter. Jätteskönt material. Har en slit vid benet.
Blå midikjol - Blå midikjol med slits, tyget är skimrigt och lite genomskinligt
Midikjol - Inte helt säker på att jag säljer. Men, jeanskjol från Replay med coola detaljer. Midjemått: 37 cm. Längd: 48 cm. Storlek 28, passar typ S. Mycket bra skick💙
midi kjol - söt blå-randig midikjol! köpt på second hand
Blå midi kjol - Midikjol i satinaktigt tyg från H&M. A-linjeformad.
Midikjol Zara - Tyvärr inte så välstruken på bilderna, men en väldigt fin kjol i satin!
Blå midi kjol - Blå ribbad midi kjol med slit på ena sidan. Tajtare resår vid midjan. Bra skick och endast testad. 💕
Utsvängd marinblå midikjol - Längd framtill är 61 och baktill 66 cm. Midjan är 42 cm. Jag använde en klädrulle på den efter att jag tagit bilderna, så majoriteten av dammet som syns på bilderna bör vara borta.
NELLY - midikjol
NELLY - midikjol - 89

NELLY - midikjol

Storlek: Xs
Kategori: Kjolar
Märke: Nelly
Färg: Blå

89 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Perfekt skick. Använd en gång. Behöver strykas. Stl. Xs

Ims
Ims
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Blå lågmidjad jeanskjol  - Ljusblå lågmidjad jeanskjol från Flash Jeans i storlek 38. Tvärs över midjan är det 40 cm och den är 30 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
Blå lågmidjad jeanskjol  - Blå lågmidjad jeanskjol från Esprit i storlek 29, skulle säga att den passar som M. Tvärs över midjan är det 43 cm och den är 28 cm lång (längs med sidan). Fint skick. Använd gärna köp nu!
Lågmidjad minikjol i denim - Hej!! Jag säljer min absolut favoritkjol eftersom den inte passar längre. Den har låg midja och är väldigt kort med har inbyggda shorts under. Passar perfekt på sommaren men även med ett par tights året om. Storleken är 32 (xxs) och skulle säga att den är mellan en xxs-xs. Tveka inte att skriva vid frågor och pris kan diskuteras🥰
Svart tight kjol - Säljer en svart tight kjol. Kjolen har en kort passform, perfekt för en trendig och stilren look.
Svart kortkjol från H&M, strl 36 - Snygg svart kortkjol från H&M i klassisk A-linjeform. Kjolen har en diskret dragkedja i sidan och är tillverkad i ett slätt material som ger en stilren look. Perfekt att matcha med en cool topp eller hoodie. Passar dig som gillar enkel och clean stil.
Jeanskjol hollister - Jättefin jeanskjol från hollister med slitna detaljer och lågmidja!💞💞 midjemått= 40cm
Zara kjol - Jättefin och färgglad kjol från zara🩷🩷