Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kjol - Enkel svart kjol, super söt 🖤
Svart kjol - En basic svart kjol med dragkedja bak från h&m divided💕Använd 1 gång och är felfri. Strl. XS och är högmidjad☺️
Svart kjol - Svart kjol i bra skick
Svart kjol - Säljer då den börjar bli för liten för mig🩷Svart kjol med små blommor🌸Använd 2-3 ggr, inga defekter.
Fin svart kjol - Säljer denna kjol då den är för liten och aldrig kommer till användning! Den har skönt material, lite töjbar i midjan. Kedjan kan vara något segt att dra. Finns tecken på användning
Svart kjol - Svart kjol i mocka liknande från H&M i storlek 32
Svart Kjol
Svart Kjol - 89 Svart Kjol - 90 Svart Kjol - 91

Svart Kjol

Storlek: 32
Kategori: Kjolar
Märke: H&M

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Black skirt, very cute and trendy

alaiaxlala
alaiaxlala
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Blå jeanskjol med slitna detaljer - Supersnygg jeanskjol med mycket slitningar
Glittrig paljettkjol från Zara - Säljer en superglittrig kortkjol från Zara, täckt med stora och små paljetter i silverton. Kjolen har en tight passform och är perfekt för att sticka ut på festen. Materialet är syntet och kjolen har en lyxig känsla med sin skimrande yta. Skriv vid frågor!❤️
Jeans kjol från hollister  - Köpt vintage, storlek 7, fint skick, priset går att diskuteras 💞
Silver paljettkjol från Bershka - Säljer en glittrig silverfärgad kortkjol från Bershka, täckt med paljetter som ger ett riktigt snyggt och festligt intryck. Kjolen har en rak passform och är fodrad med ljus insida. Perfekt för dig som vill sticka ut med lite extra bling. Silver/beige
Brun manchesterkjol från Pimkie - Säljer en brun kortkjol från Pimkie i mjuk manchester med klassisk femficksdesign och knappstängning fram. Kjolen har bälteshällor och raka linjer, perfekt för dig som gillar retrovibbar och vill ha något som sticker ut lite i garderoben.
Lågmidjad jeanskjol - Utsåld blå lågmidjad jeanskjol från Gina 14+. Använd vid 2 tillfällen så som ny. Nypris 299kr. Säljer då den är lite liten. Har tagit bort diamanterna på bakfickorna utöver det, precis som ny. Tryck gärna på köp nu.