Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit långkjol - Jättesnygg vit långkjol från Stradivarius men köpt på Zalando för ca 1 år sedan. Kjolen är endast använd 1 gång så är som ny!😇
Vit långkjol - Lång vit kjol med blommor🥰🌸 från Gina tricot men slutsåld. Aldrig använd. Storlek m men sitter som en s.
Vit långkjol - Snygg vit långkjol. Kjolen har en inne kjol.
Vit långkjol - Säljer en enkel och stilren vit långkjol från bikbok, perfekt till sommar o vår 💕
vit långkjol - långkjol som tyvärr är för kort för mig som är 170cm. köpt utomlands och är knappt använd. står varien märke eller storlek men passar mig som har xs/s. lite skrynklig då den har varit i min garderob. dm vid fler frågor💕
Vit långkjol - Säljer en flowy vit långkjol med bred smock i midjan. Kjolen har flera volanger och är gjord i ett lätt och luftigt tyg, perfekt för sommaren!
Vit långkjol - Säljer en superfin vit långkjol i ett luftigt och bekvämt material. Perfekt för sommardagar eller en avslappnad vårlook. Kjolen har en enkel och stilren design som gör den lätt att matcha med olika toppar. Passar både till vardags och festligare tillfällen!
Vit långkjol
Vit långkjol  - 89 Vit långkjol  - 90

Vit långkjol

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
Märke: Vila
Färg: Vit

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vit lång kjol, inga defekter. Skriv privat vid frågor

Sama
Sama
(10)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Zara kjol - Jättefin och färgglad kjol från zara🩷🩷
Stickad kjol - Såå fin stickad kjol från Design By Si som är använd 1 gång, men säljer då den tyvärr inte går ända ner till hälarna på mig som är ca 173 cm. Skulle säga att den går ner till hälarna på nån som är 160-165 cm, den behöver ju inte göra det men det är en sån kjol jag är ute efter💓
Guld glitterkjol - Säljer denna guldiga glitter kjol ifrån Zara i strl 34💕Köptes för ett tag sen och finns inte kvar, men  2a är en närmare bild. I nyskick och använd 1 gång!
Vit spetsig minikjol med snörning - Supersöt vit kortkjol i spets med broderade detaljer och volangkant. Kjolen har elastisk midja och snörning framtill för extra snygg passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en fräsch vibe till din outfit.
Svart tight kjol - Säljer en svart tight kjol. Kjolen har en kort passform, perfekt för en trendig och stilren look.
Lågmidjad jeans kjol!!! - Snygg jeanskjol från Only i klassisk blå denim. Kjolen har en kort längd med femficksdesign och bälteshällor. Perfekt för en avslappnad stil med en touch av retro. Den har en knapp och dragkedja framtill för enkel påklädning.