Olivia Svedborg
Olivia Svedborg
Vit långkjol från H&M Divided
Vit långkjol från H&M Divided - 0 Vit långkjol från H&M Divided - 1 Vit långkjol från H&M Divided - 2 Vit långkjol från H&M Divided - 3

Vit långkjol från H&M Divided

Storlek: 32
Kategori: Kjolar
Färg: Vit
Skick: Bra skick

20 SEK

Beskrivning

Säljer en vit långkjol från H&M Divided i storlek 32. Kjolen har ett diskret rutigt mönster i tyget, är lätt och luftig med dragkedja i sidan. Perfekt för en fräsch och stilren look under varmare dagar.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Vit jeanskjol med volang - Supersöt vit kort jeanskjol med volangkant. Kjolen är egensydd men syns ej. Första bilden är lånad❤️
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Blåvit kortkjol från Gina Tricot - Supersöt kortkjol från Gina Tricot i blått och vitt med ett coolt mönster. Kjolen har smockad midja och volanger som ger en skön och trendig look. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med mönster och vill ha en bekväm kjol med lite extra volym.
Rosa volangkjol - Supersöt kortkjol i ljusrosa köpt secondhand! Den påminner lite om en jeans kjol fast i cargo material!💗
Vit prickig ballong kjol  - Supersöt vit kjol med svarta prickar
Svart kjol  - Säljer denna jättefina svarta kjol, Oavnvänd med prislapp kvar