Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Lovamalmqvist
Vit långkjol  - Använd en gång endast. I barnstorlek L men passar perfekt på mig som är ca 170. Skulle säga storlek S. Den har söta små detaljer se bild 3
Mango S
Vit långkjol
350 SEK
Ophelia
Vit långkjol med volang - Säljer en vit långkjol med bred resår i midjan och volangdetaljer. Aldrig använd innan och lappen sitter kvar!! Den går ända ner till marken vid långmidjat (163cm). Jättefin sommarkjol till varmare dagar.
S
Vit långkjol med volang
129 SEK
Emz
Vit långkjol - Säljer en vit lång kjol från Stradivarius, storlek S. Ytterst för kort på mig som är 173💕
Stradivarius S
Vit långkjol
200 SEK
❤️
Vit långkjol - Säljer en superfin vit långkjol i ett luftigt och bekvämt material. Perfekt för sommardagar eller en avslappnad vårlook. Kjolen har en enkel och stilren design som gör den lätt att matcha med olika toppar. Passar både till vardags och festligare tillfällen!
stradivarius S
Vit långkjol
350 SEK
ingridsellout
Vit långkjol - Jättefin långkjol som passar perfekt för sommarn🙏 knappt använd, som ny!❤️
Kappahl S
Vit långkjol
350 SEK
Emelie Nyqvist
Vit långkjol  - Säljer en vit långkjol med flera volanger och resår i midjan.
Stradivarius S
Vit långkjol
180 SEK
SELLOUT!!!
Vit långkjol - Säljer så fin vit långkjol!
Stradivarius S
Vit långkjol
159 SEK
My Sköld Strand
Vit långkjol - Vit långkjol som inte kommer till användning
36
Vit långkjol
75 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play