Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit långkjol från Vila - Säljer en vit långkjol från Vila med volangdetaljer. Kjolen har en bred midjeresår och är tillverkad i ett lätt och luftigt bomullsmaterial. Perfekt för en avslappnad och somrig stil.
Vit långkjol med lila blommor från VILA - Säljer en superfin vit långkjol från VILA med ett vackert blommönster i lila och grönt. Kjolen är gjord av 100% polyester och har en elastisk midja för en bekväm passform. Perfekt för sommarens alla fester och tillfällen! 🌸
Svart ribbad långkjol från Vila - Säljer en svart långkjol från Vila i storlek L. Kjolen är ribbad och har en enkel, rak passform som sitter snyggt på kroppen. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg. Materialet är mjukt och stretchigt för extra komfort.
Svart långkjol från Vila - En stilren svart långkjol från Vila i klassisk rak modell. Kjolen har en diskret dragkedja i sidan för enkel på- och avtagning. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och tidlös stil.
Vit prickig långkjol - Super söt lång kjol, skriv för fler bilder eller frågor💕💕
Vit prickig långkjol med slits - Säljer en vit långkjol med svarta prickar från Zara💗💗
Prickig Långkjol  - Säljer en vit långkjol från Gina Tricot med svarta prickar. Passar perfekt in i kategorin polkadot som är sommarens design. Använd en gång på en skolavslutning. Kommer inte till användning.
Tyra Granlund-Ek

Vit långkjol med svart prickigt från Vila

Storlek: L
Kategori: Kjolar
Märke: Vila

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin långkjol från Vila i vitt med svarta prickar. Kjolen har en luftig och flowy passform med flera volanger och resår i midjan. Perfekt för dig som gillar en avslappnad men ändå trendig stil.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Jeanskjol - Assnygg blå jeanskjol med slitningar. Bara att skriva vid frågor❤️❤️ pris går att justera vi snabb affär. Svårt att få färgen på bild men mer som de sista bilderna men inte lika mycket struktur.
Långkjol ZARA  - långkjol med mönster ifrån ZARA. Perfekt för sommaren. Inte använd bara testad!!
Beige fluffig kjol och benvärmare - Mjuk/fluffig kjol, benvärmare + halsband. Användes  till halloween som ”grottmänniska”. Perfekt till temafest eller om du vill ha något annorlunda! 🙌stl s. Pris kan diskuteras
Randig minikjol med snörning och rosetter - Supersöt kortkjol från Electric Lingerie i vitt med tunna rosa ränder. Framtill finns snörning med rosa satinband och metallöljetter. Baktill har kjolen små rosetter och mesh-detaljer i rosa. Kjolen är figurnära och har en lekfull vibe.
Imitations skinnkjol - Skit snygg skinnkjol i storlek 170, som passar som S
Vit tight kortkjol i mjukt tyg - Säljer en vit, tight och kort kjol med slät yta och lätt drapering vid midjan.