Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zebramönstrad långkjol i satinlook från BikBok - Snygg långkjol med svartvitt zebramönster och lätt glansig satinlook. Kjolen har en rak passform som sitter skönt på höften och faller snyggt längs benen. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönster. Tyvärr har jag råkat komma åt och riva upp några sömmar, dock något som tackvare mönstret inte är så synligt!
Svart långkjol i satin-look - Supersnygg svart långkjol med glansig satin-feel och figurnära passform. Kjolen har en stilren och enkel design som sitter tajt över höfterna och faller snyggt ner mot golvet. Den är i storlek xs och har aldrig använts❤️
Svart långkjol i satin-look - Säljer en svart långkjol med snygg satin-finish. Kjolen har en slät och glansig yta som ger en stilren vibe. Den är rak i modellen och sitter snyggt i midjan. Perfekt att styla med crop tops eller stickade tröjor.
Svart långkjol i satinlook Nelly 40 - En svart långkjol med snygg satinkänsla och lätt glans. Kjolen har en rak och enkel siluett med dragsko i midjan för justerbar passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och minimalistiska plagg.
Zebramönstrad långkjol i linne - Snygg långkjol från H&M med zebramönster i svart och vitt. Kjolen har rak passform och är tillverkad i ett lätt linnematerial som känns luftigt. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönster och gillar trendiga detaljer.
Zebramönstrad långkjol - Snygg zebramönstrad långkjol i svart och vit. Perfekt för att sticka ut med ett djärvt mönster. Kjolen har en elegant passform och är ett måste för garderoben.
Svart långkjol från 157, satinlook - Supersnygg svart långkjol från 157 i satinliknande material. Kjolen har en slät midja. Aldrig använt den❤️
Ulrica Liss
Ulrica Liss
Zebramönstrad långkjol i satinlook
Zebramönstrad långkjol i satinlook - 0 Zebramönstrad långkjol i satinlook - 1

Zebramönstrad långkjol i satinlook

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Färg: Svart
Skick: Bra skick

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg långkjol med zebramönster i svart och beige. Kjolen har en glansig satinliknande yta och en lätt utsvängd passform.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Vit jeanskjol med volang - Supersöt vit kort jeanskjol med volangkant. Kjolen är egensydd men syns ej. Första bilden är lånad❤️
Fest kjol - Jättesnyggleopard kjol jag köpte i Portugal från Zara! Jag brukar vika upp den lite för jag gillar att den kort men man kan ha den hela vägen ner också!!
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Vit prickig ballong kjol  - Supersöt vit kjol med svarta prickar
Rosa volangkjol - Supersöt kortkjol i ljusrosa köpt secondhand! Den påminner lite om en jeans kjol fast i cargo material!💗
Kjol  - Säljer denna fina satin kjolen ifrån h&m aldrig använd har endast legat i garderoben. Storlek S men den är rätt strechig skulle säga passa Xs-M och den forma efter ens form.