Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning  - Säljer en klänning med blåa blommor💙  Från Adoore Storlek 32 Aldrig använd med prislapp på!
Adoore klänning - Adoore klänning i strl 32, aldrig använd endast testad💗💗 pris går att diskutera vid snabb affär!💗
Adoore klänning  - Ljus satinklänning från Adoore. Ljus beige champagne liknande färg
Adoore klänning - Superfin långklänning i vit med små röda blommor, v-ringning och markerad midja. Det går att vika upp ärmarna som jag gjort på första bilden men funkar både och såklart. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Använd 1 gång
ADOORE KLÄNNING - ADOORE klänning- helvit, lång & NYSKICK. Använd 1 gång. kvitto, knappar, tråd och lappar som satt på klänningen ska finnas kvar om det önskas följa med. På bilen har jag ej knäppt två knappt för den va lite för tajt för mig! Jag köpte den för 1900kr. Pris KAN diskuteras, men inte orimliga bud. !! Köpare står för frakt!!
Adoore klänning - Hej säljer nu min adoore klänning i storlek 32. Den är använd en gång så inprincip nyskick🤍 Nypris 1500.
Klänningar  - Söker!!! Söker denna klänninge från Adoore och en långklänning från Gina tricot i nån av storlekarna 32,34,Xs, s  (Hör av er), betalar bra
Klänning
Klänning - 0 Klänning - 1

Klänning

Storlek: 32
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänning

Alva Arnemar Albertsson
Alva Arnemar Albertsson
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit prickig kortklänning från Jacq & Leon - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar från Jacq & Leon. Klänningen har omlott-design, hög hals med knyt och volangdetaljer vid nederkanten. Ärmlös och med öppen rygg, perfekt för sommarens alla tillfällen. Materialet känns mjukt och lätt.
Klänning - Ny, storlek m
Svart långklänning med spetsdetaljer - Supersnygg svart långklänning från Peppermayo med  spets i midjan och öppen rygg. Använd endast en gång! Ord pris 1122kr. (2 första bilderna är inte mina)
Vit studentklänning med volang - Superfin vit kort klänning med spets och volangkant. Passar perfekt till studenten och är väldigt unik🥰
Vit plisserad kortklänning med volang - Säljer min Så fina och eftertraktad klänning från Zara!! 💓💓❤️🙏🏼stor i storleken skulle säga att den sitter mer som en S 🙏🏼💓
Maje klänning  - Säljer denna skit snygga klänning från Maje. Är i storlek 40 men sitter som 38, den är i jätte fint skick förutom en liten fläck på ryggen men den går säkert bort i tvätten, hör gärna av er vid frågor!
Vit offshoulder kortklänning PepperMayo - Supersnygg vit kortklänning från PepperMayo med offshoulder-design och figurnära passform. Helt oanvänd, perfekt till studenten, midsommar o fina sommardagar🩷🩷🩷, pris går att diskuteras
Ljusblå långklänning med öppen rygg - Säljer en elegant ljusblå långklänning i satin med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen har en figurnära passform och knytband i sidorna. Perfekt för bal eller festliga tillfällen. Använd 2 gånger så i jätte fint skick💕