Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå adoore klänning - Superfin långklänning i starkt blått med vita och ljusgula blommor. Klänningen har v-ringning, markerad midja, långa puffärmar och knappar framtill. Materialet ser ut att vara lätt och flowy, perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad look. Slutsåld i storleken❤️liten u storleken❤️
Adoore klänning blå - Blå adoore klänningen, storlek 36. Aldrig använd med lappar kvar.
Blommig blå klänning från Adoore - Supersöt blå klänning från Adoore med blommigt mönster i rosa och grönt. Djup v-ringning, rynkade detaljer framtill och långa ärmar med lätt utsvängd form. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk vibe. Ihopsydd vid det röda strecket då jag ej kände mig bekväm med urringat. Skriv för mer bilder💞
Adoore boho dress - Lappen sitter kvar på klänningen - aldrig använd
Blå klänning från Adoore - Blå klänning från Adoore med ett  mönster och v-ringad design. Klänningen har långa ärmar och knappar framtill som ger en stilren look. Perfekt för en chic och sofistikerad stil.
Adoore klänning XS - Klänning från Adoore, storlek XS.  I fint skick utan defekter eller andra anmärkningar.  Skickas eller hämtas upp i Kungsbacka
Blå Florence klänning från Adoore - Supersöt ljusblå klänning från Adoore med v-ringning, knappar framtill och långa puffärmar. Klänningen har ett diskret blommigt mönster och är perfekt för vår och sommar. Modellen är flowy och feminin med fina detaljer. Alla prislappar kvar, klänningen var för liten på mig men försent att lämna tillbaka.
Adoore palermo blå klänning - Adoore klänning i modellen polermo, endast använd 1 gång. Väldigt fint skick!
Anne
Anne
Adoore blå klänning Boho storlek XS
Adoore blå klänning Boho storlek XS - 89 Adoore blå klänning Boho storlek XS - 90

Adoore blå klänning Boho storlek XS

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd blå klänning i modellen Boho från Adoore storlek XS

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Klänning  - Fin färgglad kort klänning som är perfekt till sommaren!
Studentklänning - Broderad vit klänning! Perfekt till studenten💓💓💓
Zara off shoulder rosa klänning med ballongkjol - Söööt eftertraktad och slutsåld rosa miniklänning med ballongkjol och off shoulder från h&m i strl s💗💕🩷🩷💘 skicka prisförslag eller kontakta vid frågor !!!!! klänning har resår och är stretchig
Röd långklänning  - Säljer en röd långklänning. Jätte skön och stretchig. Skriv för fler bilder🫶
Grå ribbad lång stickad klänning - Supermysig grå långklänning med ribbad stickning och v-ringning. Klänningen har stora puffärmar och knappar hela vägen framtill. Perfekt för dig som gillar en slim passform och vill ha något både snyggt och bekvämt i höst och vinter.
Färgglad  klänning hm - Populär slutsåld klänning från hm i storlek xs. Inga defekter superfint skick!
Vit kort omlottklänning med volang - Superfin vit kort klänning med omlott och v-ringning. Klänningen har volangdetaljer, korta ärmar och markerad midja i resår. Perfekt för varma dagar och ger en romantisk känsla med sitt lätta bomullstyg och flowiga fall. Jag misstänker att en söm gått upp på ärmen men det var så jag köpte den, kan skicka bild vid intresse. Annars superfin och perfekt studentklänning!
Vinröd axelbandslös spetsklänning - Säljer en vinröd axelbandslös klänning med flera lager volanger och vacker spets över hela klänningen. Den har en kort och figurnära passform som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk och trendig look.