Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
adoore klänning - Ljusrosa adoore klänning som endast är använd 1 gång!!Privat för egna bilder💖
Adoore klänning  - Jättefin klänning från adoore som aldrig är använd och har lappen kvar🩷🩷 storlek 32!!
INTRESSEKOLL Adoore klänning - INTRESSEKOLL på min superfina Adoore klänning 🩷🩷
Klänning adoore - Sååå drömmig och fin sommarklänning från populära adoore!! Min absoluta favoritklänning är jag nu tvungen att sälja då den tyvärr är för liten. Jag hann inte använda den särklit många ggr innan den blev för liten. Jag köpte den för 1500kr.
Adoore klänning - Söker denna från adore i st 36❤️
Adoore klänning  - Säljer en shimrig rosa kortklänning med plisserat tyg och breda, långa ärmar. Klänningen har ett matchande bälte i midjan som knyts och ger en snygg siluett. Materialet är skimrande och ger en lyxig känsla💕Endast använd en gång!
Klänning från Adoore - Superfin kort omlottklänning från Adoore med blommigt mönster i rosa, lila och grönt. Klänningen har lång ärm, markerad midja och djup v-ringning. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Känningen är i nyskick och har alla taggar kvar.
Adoore klänning - Superfin ljusrosa långklänning från Adoore med broderade blommor, djup v-ringning och stora puffärmar. Klänningen har knappar framtill och en slits nedtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk och trendig look.
Lina

Adoore klänning

Storlek: 32
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

1400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina klänningen från Adoore! Stl 32 🩷Pris kan diskuteras vid snabb köp!

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Marinblå långklänning med spetsdetaljer - Säljer en marinblå balklänning /festklänning med tunna axelband dekorerade med blommor. Klänningen har v-ringad urringning, spetsdetaljer på livet och ett luftigt, svepande kjolparti i tyll. Perfekt för bal eller student! Sitter snyggt och ger en elegant siluett.
Studentklänning!!! - Superfin vit unik klänning perfekt till studenten.  I ett tjockt tyg med dubbelt tyg över brösten. Uppsydd hos skräddare och den är därför helt unik🎓💞52% polyester, 22% lin, 18% viskos, 8% polyamid.. Använd på studenten endast.
Balklänning ifrån Lulus - Jääääättefin olivgrön balklänning i satinmaterial, endast använd en gång, har dock en liten defekt på tyget men den syns knappt. Den är även uppsydd längst ner för att passa någon som är runt 158-160!! Köpt för 1300kr på plick och då var den oanvänd!
Showpo vit klänning  - Super fin vit klänning från Showpo. Perfekt som en studentklänning. Fin öppen rygg och urringning. Aldrig använd och lappen sitter kvar. Ny pris 1100kr exklusive tull och frakt
Vit klänning från Eva Jansson  - Superfin vit kortklänning med v-ringning och puffiga ärmar. Perfekt för studenten! Säljer pga att den inte passar mig. Helt oanvänd!💕
Vit axelbandslös kortklänning med rosett - Supersnygg vit axelbandslös kortklänning från Valentino med stor rosettdetalj framtill. Klänningen har en elegant och stilren design med raka linjer och är tillverkad i ett mjukt, lyxigt material som känns skönt mot huden. Klänningen är ny med prislapp!!!
Blåvit randig kort sommarklänning - Supersöt blåvit randig klänning med tunna axelband och v-ringning. Modellen är kort och har en volang nertill som ger en luftig känsla. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med sandaler eller sneakers. Så fin! 💕