Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Juicy couture klänning - Superfin, den är mer ”fuchsia” i färgen i verkligheten. Aldrig använd
Juicy Couture klänning - Klänning från Juicy Couture i ljusgrå frotté. Köptes förra sommaren men aldrig använd!
Fin klänning från Juicy Couture - Fin klänning från Juicy Couture. Mycket fint skick.
JUICY COUTURE KLÄNNING - Så vacker klänning ifrån Juicy Couture med blommor och volang nertill. Köpte för ca 2 år sedan och är väldigt somrig.
 Juicy couture klänning  - Säljer min Juicy couture klänning. Endast testat på, prislapp sitter kvar.
Klänninh från Juicy Couture - Supersöt klänning från Juicy Couture med blommor broderad på ärmarna. Köpt för några år sedan men bara använd 1 gång. Storlek S men passar Xs-M.
LinaLalo
LinaLalo
Juicy Couture Klänning
Juicy Couture Klänning - 89 Juicy Couture Klänning - 90 Juicy Couture Klänning - 91

Juicy Couture Klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd Ljus Blå Juicy Couture klänning. Lapp kvar.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning - Eftertraktad studentklänning, så fin. Säljs för 1500kr på hemsidan. Den är oanvänd
Zara off shoulder rosa klänning med ballongkjol - Söööt eftertraktad och slutsåld rosa miniklänning med ballongkjol och off shoulder från h&m i strl s💗💕🩷🩷💘 skicka prisförslag eller kontakta vid frågor !!!!! klänning har resår och är stretchig
Vit prickig miniklänning med volang - Supersöt vit miniklänning med svarta prickar och volangkant nertill. Klänningen har oneshoulder-modell med hög hals och knyt i midjan. Köpes för runt 900 från Peppermayo och använd väldigt sparsamt, jättebra skick!💖
Grå ribbad lång stickad klänning - Supermysig grå långklänning med ribbad stickning och v-ringning. Klänningen har stora puffärmar och knappar hela vägen framtill. Perfekt för dig som gillar en slim passform och vill ha något både snyggt och bekvämt i höst och vinter.
Ljusrosa balklänning med spets - Säljer min ljusrosa balklänning från jj’s house💕klänningen passar mig som vanligtvis bär storlek xs/s. Klänningen är lite insydd i midjan för en bättre passform men går att sprätta upp☺️jag är ca 166 cm lång
Nyår klänning - Supersnygg svart kortklänning med djup v-ringning och en stor glittrig rosett framtill. Klänningen är ärmlös och har en stilren, festlig look med lätt A-linjeform. Perfekt för dig som vill sticka ut och älskar statement-detaljer.
Ljusgul långklänning med djup v-ringning - Säljer en elegant ljusgul långklänning i satin. Klänningen har korta ärmar och en djup v-ringning framtill som ger en snygg och modern look. Perfekt till balen eller finare tillfällen! Aldrig använd 🥰