Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusblå smockklänning från Gina Tricot - Säljer en söt ljusblå smockklänning från Gina Tricot med puffiga kortärmar. Perfekt för en somrig look. Klänningen har en smickrande passform och är tillverkad i ett mjukt material.
Vit smockklänning med broderi - Superfin vit kortklänning med puffärmar och broderade blommor. Klänningen har en lös passform, rund halsringning och volang nertill. Har en tunn underklänning. Oanvänd.
Smockklänning från NAKD - Gul smockklänning från NAKD, sitter som en smäck men tyvärr vuxit ur den! Volang nedtill samt puffärmar. Ärmarna kan man ha antingen som på bild eller justera som one shoulder. Storlek 38!
Ribbad klänning/ smock klänning - Lite missfärgad av pool vatten som man kan se på bilden men man märker inte riktigt på det
Vit smockklänning från Gina Tricot - Helt oanvänd supersöt vit smockklänning från Gina Tricot med volang i nederdelen. Klänningen har en smockad överdel och är kort i modellen, perfekt för sommarens alla tillfällen. Materialet är mjukt och lätt, och volangen ger en extra feminin touch.
Smock Klänning Bikbok  - Svart klänning med smock och volanger. Storlek S BIKBOK
Smockklänning - En fin rosa smockklänning i jeans-material från Boohoo.  Strl 36, passar säker en 38a med
smock-klänning💓 - Supersöt bandeau smock-klänning perfekt till sen sommar, semester, dejt eller fest💓trots att den är i L så passar den även M/S, beroende på byst-storlek💓
Smockklänning
Smockklänning - 89 Smockklänning - 90 Smockklänning - 91

Smockklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Grön

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Smock klänning med avtagbara axelband från H&M (helt ny) med ett fint mönster i färgerna grön, gul och vit. Storlek M. Plagget finns i Ursvik, Sundbyberg om du önskar hämta det.

Qarolajna
Qarolajna
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Så fin studentklänning - Så himla vacker klänning som är perfekt inför student eller sommar! Så fint mönster och även en volang nedtill🫶🏼🫶🏼Lånade bilder av tjejen jag köpt av här på plick!
Svart klänning - Perfekt nyårsklänning. Svart och är i helt nyskick. Använd 1 gång. ❤️❤️från Mango, slutsåld
Vit prickig volangklänning - Supersöt kort volangklänning i vitt med svarta prickar. Klänningen har flera lager volanger och en offshoulder-ringning som ger en romantisk vibe. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar. Prickarna ger en lekfull touch och volangerna gör den extra speciell.
Peachfärgad kortklänning från Peppermayo - Säljer en superfin kortklänning från Peppermayo i ljus persikoton. Klänningen har hög hals med knyt, öppen rygg och volangkantad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt ny med lappar på men säljer pågrund av att jag i present fått dubbel.
Vit kort klänning med broderade blommor - Superfin vit kort klänning med broderade blommor och v-ringning. Klänningen har långa puffärmar, knappar framtill och är sydd i ett lätt bomullstyg. Perfekt till studenten!!! Storlek L otroligt liten i storlek passar S/M. Skriv för mått eller frågor💕
Zara satin klänning😍 - Supersnygg svart kort klänning i satin med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen är använd ca 2 gånger så i toppskick!! 🫶🏼🫶🏼
Viral Zara klänning - Ny skick storlek XS, passar as nice till studentklänning 🥰
Ljusblå axelbandslös volangklänning Nelly  - Supersöt ljusblå kortklänning med flera lager volanger och en stor knytning framtill. Klänningen är från Nelly och andvänd 1 gång, sitter som en xs/s