Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning - Säljer min fina balklänning från Ivory Stockholm. Köpt 2022 och endast använd en gång. Smaragd grön färg ungefär. Skriv för fler bilder. Nypris ca 2.300 kr. Storlek S🌹❤️✨
Balklänning - En fin grön balklänning från JJsHouse. Krossad rygg men justerbara snören och vadderade kupor. Jag är 160 cm och den är för lång MED klackar på. Är i storlek S men den är justerbar så passar M och XS också! Har ett litet märke längst ner på klänningen som knappt syns (bild 3). Den är kemtvättad!
Balklänning - Jätte fin klänning, endast använd ett tillfälle, nypris 989❤️‍🔥
Balklänning - Säljer min blågröna balklänning, Använd en gång och uppsydd så passar 34-38 och mig som är runt 170
Balklänning - Ljusgrön balklänning köpt på Sellpy, ej använd, lapp kvar
Balklänning - Balklänning använd bara en gång. TFNC märke och är i storlek 38 petite. Är i mycket bra skick och bekväm krånglar inte och lätt att hitta BH till. Är i väckert saliviagrön färg.
Balklänning
Balklänning  - 89 Balklänning  - 90 Balklänning  - 91

Balklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Grön

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Perfekt mintgrön balklänning, säljer eftersom jag valt att ha en annan🩵

Ellen
Ellen
(21)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
Vit plisserad volang klänning  - INTRESSEKOLL!! På denna så fina och sjukt eftertraktade klänningen från Zara, endast använd vid 1 tillfälle!!  Säljer endast vid bra pris så kom med prisförslag!!  ❤️❤️
sommarklänning - jättefin klänning💕 nästan aldrig använd.
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.
Vit långklänning med rosett i ryggen - Nu säljer jag min fina balklänning jag hade i våras! Den är alltså bara använd en gång. Den är lång och har en stor, fin rosett i ryggen. Den har ett långt släp men jag har sytt upp det så att det inte släpar lika mycket. Jag är ca 1.70 och den gick hela vägen ner med klackar på!! Jag köpte den för 1700, så 1200 är ett väldigt bra pris. Hör gärna av er vid frågor osv!
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️