Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning - Ljusgrön balklänning köpt på Sellpy, ej använd, lapp kvar
Balklänning - Vacker, elegant balklänning! Inköpt 2019 och använd en kväll, efter det endast hängt i garderob i sitt klännings skydd.
Balklänning - Säljer en långklänning  i en underbar mörkgrön färg, den har väldigt många vackra små detaljer och är i bra skick! Passar bra till bal, sittning eller närsomhelst då man vill va lite extra fin! (Jag kunde ha den med höga klackar, är 163) Nypris: 899
Balklänning - Grön satinklänning med öppen rygg från Bubbleroom. Endast använd en gång.
Balklänning  - Säljer min balklänning som jag köpte på jj house för 1600. I 36/38. Sytt den lite tajtare. Jag
Balklänning  - Grön med snörning och dragkedja storlek 34
Balklänning
Balklänning - 89 Balklänning - 90 Balklänning - 91

Balklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Färg: Grön

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min balklänning från JJ’s House. Klänningen är i storlek 36 och var ner till marken för mig med klackar som är 170. Nypris är 1557kr

Andreafriiberg
Andreafriiberg
(18)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
zara klänning - svart zara klänning med spets
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Vit kortklänning från Showpo - Säljer min studentklänning från showpo! Supersnygg vit kortklänning med puffiga kortärmar och djup v-ringning. Nypris var 1000 kronor men säljer den för 800 😍😍☺️
Blommig klänning - Populär blommig klänning från Zara i mycket fint skick. Storlek S. Säljes för 1000kr🦢Möts upp i Stockholm!  (Bilden är lånad från Plick, hör av dig om det är din🙏)
Ljusrosa kortklänning med puffärmar Adoore  - Säljer en ljusrosa kortklänning med stora puffärmar och knappar längs hela framsidan. Klänningen har en feminin v-ringning och är tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en elegant känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.💓💓