Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Balklänning  - Superfin balklänning. Använd en gång, fint skick! Jag är 173cm och får släp!🖤💫 nypris 6000;-
Balklänning  - Svart långklänning med blommiga broderier, volangdetaljer och slits framtill. Klänningen har öppen rygg med snörning och axelband. Perfekt för festliga tillfällen, tex som balklänning! Endast använd 1 gång, köpte för ca 1100 kr!
Balklänning  - Aldrig använd, mycket bra skick. Från Ralph lauren
Balklänning - Balklänning i satin🖤 använd en gång
Balklänning - Jättefin one shoulder balklänning i satin material! Endast använd en gång på balen i 9an för tre år sedan, nyskick! 🥰
balklänning - säljer en balklänning som inte används. Köpte denna men gillade inte den så jag valde att köpa en annan och då har den här inte kommit till användning. Den är i storlek S och är lång i längden( jag är 165cm )