Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa ärmfri ballongklänning från Zara  - En så så fin klänning som inte hunnit komma till användning, därför i nyskick! Slutsåld på hemsidan
Ljusrosa ballongklänning/volangklänning från Zara - Superfin ljusrosa kort klänning med axelbandslös design och volang i nederkant. Klänningen har en slim passform upptill och en fluffig, voluminös kjol. Perfekt för dig som vill sticka ut med en söt och trendig look. Materialet känns mjukt och lätt.
Ballongklänning  - En gullig balongklänning i rosa och vita färger. Faller fint på kroppen. Storlek M/L. Bra skick
Lila ballongklänning från Zara - Jättefint skick i mörklila färg. Storlek S.
Vit ballongklänning - En vit puffig ballongklänning utan ärmar. Dragkedja finns på vänster sida.
Blommig offshoulder ballongklänning - Superfin vit och blå klänning med blommigt mönster från hm. Kan både ha offsholder men även vanligt. Den är helt oanvänd med lappen kvar💓💓
Ljusblå ballongklänning med smala axelband - Superfin ljusblå kortklänning med ballongformad kjol och smala, justerbara axelband. Klänningen har en rynkad detalj i ryggen och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar en unik och luftig look med volym. (Aldrig använd)
Bandeu/ ballong klänning - Så himla söt badeau klänning med puffig kjol🥺😍! Har dragkedja på sidan och går att knyta där bak (även justera längden genom att vika upp i midjan). Kika in min profil för ballerinaskorna!
Isabelle Östlund

Ballongklänning från zara

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fint skick , storlek s

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusgrön satin klänning från Adoore - Supersnygg ljusgrön långklänning från Adoore i satin med omlottdetaljer framtill och rynkade axelband. Klänningen har en elegant v-ringning och ett mjukt, glansigt material som ger en lyxig känsla. Använd en gång .
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kort klänning i spets med vackra broderade detaljer och volang nertill. Perfekt till studenten!
Nelly beige klänning - Nelly effortless poncho dress knappt använd storlek s
Babyboo klänning - Säljer den virala babyboo klänning  Mycket bra skick , använd 1 gång och tvättad.  Storlek XS Betalt tull och frakt när jag köpte den  Skriv privat om ni vill se bilder på
Zapaka balklänning  - Säljer nu denna otroliga populära balklänningen från Zapaka! Endast använd 1 gång, köpt för cirka 1700!
Studentklänning!!! - Superfin vit unik klänning perfekt till studenten.  I ett tjockt tyg med dubbelt tyg över brösten. Uppsydd hos skräddare och den är därför helt unik🎓💞52% polyester, 22% lin, 18% viskos, 8% polyamid.. Använd på studenten endast.