Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
emilia
Sammet klänning  - En jättefin sammet klänning i rosé färg. Säljer pga att den inte passar min stil. Helt ny aldrig använd bara testat, skriv för mer bilder. Köparen står för frakt och pris kan diskuteras💕köptes för 400kr
S
Sammet klänning
120 SEK
Tea Nordqvist
Sammet klänning  - Använd 1gång  Vändbar
S
Sammet klänning
70 SEK
Valentina
Sammet klänning - En sammet klänning med små nitar på. Klänningen är från h&m och är i god skick. Använd endast en gång.
S
Sammet klänning
200 SEK
Agnes
Klänning, Beyond Retro, Sammet, Svart - Svart sammetsklänning från Beyond Retro! Storlek 38-40, längd ungefär 140 cm.
38/40
Klänning, Beyond Retro, Sammet, Svart
100 SEK
🥰
Sammet klänning  - Grå ish blå Sammet klänning.
38
Sammet klänning
200 SEK
♻️Stockholms Second Hand♻️
Zara - sammet klänning - Oanvänd klänning med prislapp och etikett på. Materialen är sammet. Den är XS men skulle säga att den passar som S också. Jättefin och elegant. Köpt för 599kr, säljer för 250kr. Priset kan diskuteras🤗
XS-S
Zara - sammet klänning
250 SEK
Sandra
Svart sammet klänning - Helt oanvänd svart sammet klänning. Lapparna sitter kvar på den. Den är söt men den har försvunnit i garderoben och sedan hängt där.
M/38
Svart sammet klänning
100 SEK
Nicol🪩✨🤍⭐️
Röd sammet klänning - Använd 1 eller 2 gånger🩷 Väldigt stretchig
Xs-m
Röd sammet klänning
80 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick Annonsera på plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play