Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig långklänning från Adoore - Supersöt långklänning från Adoore med ljus botten och små gula blommor över hela tyget. Klänningen har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill som ger en chic touch. Perfekt för dig som gillar romantiska och feminina vibes.
Blommig långklänning från Adoore - Supersöt långklänning från Adoore med små gula blommor på vit botten. Klänningen har v-ringning, långa ärmar och knappar framtill. Använd fåtal gånger, som nyskick!
Vit blommig långklänning från Adoore - Superfin långklänning från Adoore i vit med blått blommigt mönster. Klänningen har långa puffärmar, snörning framtill och volang vid ärmslut. Perfekt för sommarens alla tillfällen, med romantisk vibe och snygg passform.
Vit blommig långklänning från Adoore - Superfin långklänning från Adoore i vit med små röda blommor använd 1 gång och säljer den för att jag inte har någon användning för den den är som ny original pris 1500
Vit blommig långklänning från Adoore - Superfin långklänning från Adoore i vit ton med små röda blommor. Klänningen har v-ringning, långa puffärmar och knappar framtill. Materialet är lätt strukturerat och känns luftigt. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit blommig långklänning från Adoore - Supersöt långklänning från Adoore i vit med små blå blommor. Klänningen har tunna axelband med knyt, draperad front och lätt rynkade sidor som ger en snygg siluett. Perfekt för varma dagar och somriga vibes. OBS klänningens har en trasig söm på ena sidan, det syns inte jättemke och skulle vara enkelt att laga om man vill det!
Adoore Positano långklänning blå blommor - Långklänning från Adoore i modellen Positano med vit botten och små blå blommor. Klänningen har v-ringning, långa puffärmar och knappar framtill. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Materialet är lätt och luftigt. Mönstret på klänningen finns inte kvar i sortimentet där av mitt pris.💞
Vit långklänning med blå blommor Adoore  - Supersöt långklänning från Adoore .
Nathalie

Blommig långklänning från Adoore

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en romantisk långklänning från Adoore med små gula blommor på vit botten. Klänningen har v-ringning, knappar framtill . Perfekt för sommarens alla tillfällen!

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Marinblå långklänning med spetsdetaljer - Säljer en marinblå balklänning /festklänning med tunna axelband dekorerade med blommor. Klänningen har v-ringad urringning, spetsdetaljer på livet och ett luftigt, svepande kjolparti i tyll. Perfekt för bal eller student! Sitter snyggt och ger en elegant siluett.
Studentklänning!!! - Superfin vit unik klänning perfekt till studenten.  I ett tjockt tyg med dubbelt tyg över brösten. Uppsydd hos skräddare och den är därför helt unik🎓💞52% polyester, 22% lin, 18% viskos, 8% polyamid.. Använd på studenten endast.
Balklänning ifrån Lulus - Jääääättefin olivgrön balklänning i satinmaterial, endast använd en gång, har dock en liten defekt på tyget men den syns knappt. Den är även uppsydd längst ner för att passa någon som är runt 158-160!! Köpt för 1300kr på plick och då var den oanvänd!
gul Zara klänning - Miniklänning Zara i nyskick
Showpo vit klänning  - Super fin vit klänning från Showpo. Perfekt som en studentklänning. Fin öppen rygg och urringning. Aldrig använd och lappen sitter kvar. Ny pris 1100kr exklusive tull och frakt
Zara klänning - Superfin ljus kortklänning med halterneck och volangdetaljer nertill. .
Vit spetsklänning med volanger - Superfin vit kortklänning med broderad spets och volanger. Klänningen har puffiga korta ärmar, hög hals och markerad midja. Detaljerad med genombrutet mönster och dubbla volanglager i kjolen för extra flärd.