Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adoore klänning - Kort slutsåld adooreklänning i storlek 36! Med prislappen kvar! Säljer då den inte passade tyvärr!🫶🏼
Adoore klänning - Söker denna från adore i st 36❤️
Adoore klänning  - Jättefin klänning perfekt till sommaren för både lite finare tillfällen men också till vardags!  Använt 1 gånger, säljer pågrund utav fel storlek.  Helt slutsåld på deras hemsida
Klänning adoore - Sååå drömmig och fin sommarklänning från populära adoore!! Min absoluta favoritklänning är jag nu tvungen att sälja då den tyvärr är för liten. Jag hann inte använda den särklit många ggr innan den blev för liten. Jag köpte den för 1500kr.
Klänning från Adoore - Superfin kort omlottklänning från Adoore med blommigt mönster i rosa, lila och grönt. Klänningen har lång ärm, markerad midja och djup v-ringning. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Känningen är i nyskick och har alla taggar kvar.
Adoore klänning  - Säljer en shimrig rosa kortklänning med plisserat tyg och breda, långa ärmar. Klänningen har ett matchande bälte i midjan som knyts och ger en snygg siluett. Materialet är skimrande och ger en lyxig känsla💕Endast använd en gång!
Adoore klänning - Supersnygg rosa kortklänning med shimrigt tyg och plisserade detaljer. Klänningen har långa, vida ärmar och ett matchande bälte i midjan som knyts. Den har ett randigt mönster och ger en riktigt trendig vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut och glänsa💕
Adoore klänning  - Rosa adoore klänning, enbart andvänt en gång på midsommarafton🌸storlek 38 men passar både en 36/38💕 nypris 1495
Julia Lindblom
Julia Lindblom
Adoore klänning
Adoore klänning - 89 Adoore klänning - 90 Adoore klänning - 91

Adoore klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Rosa

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Adoore klänning i storlek 36. 900 kr inkl frakt 🫶🏼🥰

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning - Broderad vit klänning! Perfekt till studenten💓💓💓
Ljusgul satinklänning  - Superfin satinklänning som passar perfekt till bal eller liknande! Oanvänd 🥰
Klänning  - Fin färgglad kort klänning som är perfekt till sommaren!
Champagnefärgad långklänning House of Harlow - Säljer en elegant champagnefärgad långklänning från House of Harlow 1960. Helt oanvänd med prislapp kvar. Perfekt som balklänning!💛
Grå ribbad lång stickad klänning - Supermysig grå långklänning med ribbad stickning och v-ringning. Klänningen har stora puffärmar och knappar hela vägen framtill. Perfekt för dig som gillar en slim passform och vill ha något både snyggt och bekvämt i höst och vinter.
Vit spetsklänning (studentklänning) med volang - Superfin vit kortklänning i spets med vackra broderade detaljer och volang nertill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin stil. Perfekt till studenten!
Vit kort omlottklänning med volang - Superfin vit kort klänning med omlott och v-ringning. Klänningen har volangdetaljer, korta ärmar och markerad midja i resår. Perfekt för varma dagar och ger en romantisk känsla med sitt lätta bomullstyg och flowiga fall. Jag misstänker att en söm gått upp på ärmen men det var så jag köpte den, kan skicka bild vid intresse. Annars superfin och perfekt studentklänning!
Svart glittrig kortklänning med öppen rygg - Supersnygg svart kortklänning med glittriga paljetter och öppen rygg. Tight passform och ärmlös design som ger en riktigt festlig vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut och glänsa! Ingen synlig logga eller märke.