Nellie

Champagnefärgad balklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar

499 SEK

Beskrivning

Säljer denna superfina balklänningen! Använd en gång och är i nytt skick, den är uppsydd och passar mig som är 173cm lång💕💕nypris 899kr

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Klänning - Sååå fin klänning som inte finns att köpa längre
Svart offshoulder kortklänning med volanger, H&M - Supersöt svart kortklänning med offshoulder och volang nertill. Smockad överdel som sitter snyggt och markerar midjan. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look med lite extra volym i kjolen. Som ny!!!!
Vit prickig kort klänning med volang - Supersöt populär vit klänning med svarta prickar och volang nedtill från Zara Klänningen har breda axelband, v-ringad urringning med twistdetalj och en figurnära passform upptill. Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den har lappen kvar🩷🥰
Nakd X Sanna jörnvik - Superfin klänning från Sanna jörnviks kollektion med Nakd. Storlek 36
Volang klänning  - Så söt gul volang klänning från Hm, storlek 34 💛💛💛🥹🥹🥹💕💕💕🤭🤭
gul Zara klänning - Miniklänning Zara i nyskick
Balklänning  - Säljer en helt ny balklänning, den är endast provat men inte använd pågrund av att den kom försent.💕
Vit omlottklänning med volanger - Klänning från Feeling Friday. Köpt för 1200 kr + nästan 1000 kr i tullavgifter och frakt. Aldrig använd, endast testad.