Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Champagnefärgad kort klänning från Adoore - Superfin kort klänning i champagnefärgad satin från Adoore. Klänningen har breda axelband med volangdetaljer
Adoore klänning - Superfina klänning från adoore i strl 36💕💕 nypris 1495kr
Adoore klänning - Säljer min fina Adoore klänning i strl 38, endast använd 1 gång 💕 (lånade bilder)
Adoore klänning - Supersöt vit kort klänning med puffärmar från adoore, endast använd en gång så i superbra skick! Passar perfekt till studenten eller andra tillfällen, skriv vid fler frågor!💖
Adoore klänning - Säljer en helt ny elegant vit klänning med långa vida ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Klänningen passar perfekt för studenten då den inte är för kort och går att springa ut i, men dessutom generellt. Utöver det är det tunt material som gör att man inte svettas i den. Klänningen har alla etiketter på sig och är inte använd, köpt från adoore för nypris 1395kr. Priset kan diskuteras!
Adoore klänning - Kortärmad adoore klänning i strl 36💗 nypris 1495
Adoore klänning  - Säljer denna vackra klänning från adoore, använd fåtal gånger så i mycket fint skick.🫶🏼
Adoore klänning  - Säljer min älskade adoore klänning använd 1 gång. Då den tyvärr var förliten när den kom. Då jag bara använt den en gång och nypriset ligger runt 1500 väljer ja att försöka få den för runt 1200-1000 lappen men vill ingen ge det får ja sänka! 🙈🥰
Champagnefärgad klänning från ADOORE
Champagnefärgad klänning från ADOORE - 0 Champagnefärgad klänning från ADOORE - 1 Champagnefärgad klänning från ADOORE - 2

Champagnefärgad klänning från ADOORE

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

klänning från ADOORE med volangdetaljer på axelbanden. Klänningen har en figurnära passform och är tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för speciella tillfällen.

Linnea
Linnea
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit blommig kortklänning från Zara - Supersöt klänning från Zara, tyvärr för liten för mig! 💖 Helt ny aldrig använd, kan även bytas mot en i M i motsvarande skick🙌
Så fin studentklänning - Så himla vacker klänning som är perfekt inför student eller sommar! Så fint mönster och även en volang nedtill🫶🏼🫶🏼Lånade bilder av tjejen jag köpt av här på plick!
Ljusrosa axelbandslös volangklänning - Säljer en söt ljusrosa kort klänning med axelbandslös design och volang nedtill. Klänningen har en tight passform upptill och en fluffig kjol som ger en lekfull look. Perfekt för dig som gillar pastellfärger och vill sticka ut med en feminin stil.
Vit prickig kort klänning Bershka - Supersöt vit kort klänning från Bershka med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en figurnära överdel och volangig kjol, perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i bomull för en skön och luftig känsla.
Vit prickig volangklänning - Supersöt kort volangklänning i vitt med svarta prickar. Klänningen har flera lager volanger och en offshoulder-ringning som ger en romantisk vibe. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar. Prickarna ger en lekfull touch och volangerna gör den extra speciell.
Sasha Therese Klänning - Klänning från Sasha Therese i stl S, oanvänd!! nypris 1845 (1400+445kr i tull). Säljer då jag är 180 cm och underkjolen kom lite högt upp för mig som ville ha den lågmidjad, så själva överdelen var lite kort. Justerbara band, modellen är 170. ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹Banden går även att ta bort om man vill ha bandeau, det är ”klister” vid bysten
!!SÖKER!!Svart kort klänning från Gina Tricot - Söker den här klänningen i storlek xs, har ni så här gärna av er! Kan max betala 400❤️
Maxi klänning  - Säljer en ljusgul balklänning i satin med smala axelband, v-ringning och öppen rygg med knyt i midjan. Klänningen har en elegant och enkel siluett som faller snyggt längs kroppen. Kan skicka fler bilder ifall det behövs 💕💕💕