Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart långklänning från Goddiva - Supersnygg svart långklänning från Goddiva med   v-ringning fram och baktill och slits framtill. Klänningen har offshoulder-skärning Perfekt för bal eller fest och materialet är mjukt. Den är gjord av 95% polyester. Använt den endast en gång och den är som ny. Köpte för 1100kr.
Vinröd långklänning från Goddiva - Säljer en elegant vinröd långklänning från Goddiva London med omlott-detalj framtill och v-ringad hals. Klänningen är ärmlös och har en figurnära passform som framhäver siluetten. Materialet är mjukt och har en lätt stretch. Perfekt för bal eller fest! Klänningen är upp sydd lite men inget som syns
Ljusgrön långklänning från Goddiva - Aldrig använd. Supersnygg ljusgrön långklänning från Goddiva i satinliknande polyester. Klänningen har v-ringning, omlottliv och breda band som kan knytas på flera sätt. Perfekt för dig som vill ha en elegant och flowy look med extra volym i kjolen.
Champagnefärgad långklänning  - Säljer en elegant champagnefärgad långklänning från SHEIN MOD. Klänningen har hög hals med pärlknappar i nacken och är ärmlös. Materialet är strukturerat och ger en lyxig känsla. Perfekt för speciella tillfällen!
Champagnefärgad långklänning med rosdetaljer - Super fin långklänning perfekt till balen!! Skriv frågor om det är något ni undrar💗💗
Champagnefärgad långklänning  - Säljer denna så fina champagnefärgade balklänningen med en djup urringning i ryggen!😍💗 Den har väldigt små revor på några ställen (se bild), men knappt märkbara. 💗
Marinblå långklänning från Goddiva - Elegant marinblå långklänning från Goddiva med v-ringning och volangärmar. Klänningen har ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för festliga tillfällen.
Champagnefärgad långklänning från Goddiva
Champagnefärgad långklänning från Goddiva - 0 Champagnefärgad långklänning från Goddiva - 1 Champagnefärgad långklänning från Goddiva - 2

Champagnefärgad långklänning från Goddiva

Storlek: 32
Kategori: Klänningar
Skick: Nytt skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en elegant champagnefärgad långklänning från Goddiva med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen har bred midja och plisserad kjol, samt knytband i nacken. Perfekt för fest eller bal! Går att diskutera pris!

E
E
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit prickig volangklänning - Supersöt kort volangklänning i vitt med svarta prickar. Klänningen har flera lager volanger och en offshoulder-ringning som ger en romantisk vibe. Tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar. Prickarna ger en lekfull touch och volangerna gör den extra speciell.
Svart klänning - Perfekt nyårsklänning. Svart och är i helt nyskick. Använd 1 gång. ❤️❤️från Mango, slutsåld
Peachfärgad kortklänning från Peppermayo - Säljer en superfin kortklänning från Peppermayo i ljus persikoton. Klänningen har hög hals med knyt, öppen rygg och volangkantad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt ny med lappar på men säljer pågrund av att jag i present fått dubbel.
Cremevit balklänning med stor rosett - Säljer en elegant cremevit långklänning med v-ringad hals och öppen rygg. Klänningen har en stor rosett baktill!. Passformen är normal och klänningen är ärmlös, perfekt för bal. Även dragkedja i sidan. Sydd för att passa en xs/s.🌸Köpt på boozt i märket YAS
Svartvit kort satinklänning - Svinsnygg kortklänninh med satin och vanligt tyg blandat😍 Säljer då den tyvärr inte passade mig men var lappen kvar och är helt helt ny! NYPRIS: Efter rea: 519kr, innan rea: 865kr🔥 så sänker inte priset för tillfället!
STUDENT KLÄNNING  - Den här klänningen är en vacker och elegant design i en klassisk stil. Den har en figursydd silhuett som  framhäver midjan. Klänningen är perfekt för tillfällen som student dagen. Använd en gång. Skriv för fler frågor och bilder 🤍Storlek S men passar även Xs
Ljusblå axelbandslös volangklänning Nelly  - Supersöt ljusblå kortklänning med flera lager volanger och en stor knytning framtill. Klänningen är från Nelly och andvänd 1 gång, sitter som en xs/s
Marinblå långklänning Runaway - Säljer en marinblå långklänning från Runaway The Label med snygg omlott-halsringning och öppen rygg. Klänningen har en slim passform och är ärmlös med tunna axelband som knyts i nacken. Materialet är glansigt och känns lyxigt, perfekt för bal eller student.                                   Helt oanvänd med prislappen kvar.