Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart klänning - Svart klänning från Monki i storlek M. Fint skick. 3/4 ärmar.
Svart klänning  - Svart klänning som är perfekt till vardag, men går också att festa till med rätt accessoarer. Skönt tyg som håller en sval i den varma sommar solen.
Svart klänning  - Jättefin svart klänning från monki men en dragkedja vid halsen! Storlek XXS men skulle säga att den sitter mer som XS/S. Klänningen är i fint skick! Hör av dig vid frågor eller önskemål om fler bilder🖤
Svart klänning  - Svart klänning från Monki som är längre i mitten. Aldrig använd så är som ny. Skriv privat för fler bilder.
Snygg svart klänning från Monki  - Sypersnygg stilren och bekväm klänning 🖤 rak i modellen med slits nertill. Passar  perfekt till fest! Sparsamt använd och i mycket bra skick.
Svart klänning - Svart klänning i storlek XS.
Svart klänning  - SUPERFIN!!
alva
alva
Svart Klänning
Svart Klänning - 89

Svart Klänning

Storlek: small
Kategori: Klänningar
Märke: Monki
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En ganska kort svart klänning, knappt använd

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit studentklänning, spetsklänning med volang  - Superfin vit kort spetsklänning med volangkant nertill och genombrutet mönster. Klänningen har långa ärmar, hög hals och figurnära passform. Perfekt för studenten!💓
Elise Ryan Vit kortklänning med svart spets  - Så söt vit klänning med spets från Elise Ryan. Är precis som ny inga defekter, är storlek 38 men skulle säga att den passar som en S, helt slutsåld överallt går inte att få tag på🥰🥰
Röd one shoulder klänning med rosett - Säljer en röd kortklänning i satin med one shoulder-design och stor rosett på axeln. Klänningen har en tight passform och är ärmlös, perfekt för dig som vill sticka ut. Snygg och trendig, slutsåld på hm! 😍säljer då den var för stor för mig! Nypris 399.
Vit spetsklänning med volang stundetklänning - Superfin vit kortklänning med spets och broderade detaljer. Klänningen har långärmade puffärmar, hög hals och volangkant nedtill. Genombrutet mönster och figurnära passform ger en r trendig vibe. Perfekt för student eller sommarens alla tillfällen. Tror det är ungefär samma klänning som på första bilderna skriv för fler, vet ej märket
Nyårsklänning maje roxanne - Supersnygg svart axelbandslös kort klänning med glittriga paljetter över hela tyget.
Glittrig festklänning jul nyår - Så fin glittrig festklänning med paljetter, perfekt till fest/jul/nyår. Från meet me there. Använd fåtal gånger, superbra skick!
Ljusblå långklänning från Meshki - Supersnygg ljusblå långklänning från Meshki. Aldrig andvänd, har prislapp och orginalförpakning kvar. Orginalpris ca 1100kr+tull. Perfekt för bal eller festliga tillfällen.