Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön blommig långklänning från Adoore - Aldrig använd då jag råka köpa fel storlek. Superfin grön långklänning från Adoore med ljusa blommor. Klänningen har v-ringning, puffiga långärmar och figurnära passform. Materialet är linne och ger en skön känsla. Perfekt för dig som vill ha en romantisk och trendig look.
Grön blommig långklänning från Adoore - Supersnygg långklänning från Adoore i gröna och blå toner med blommigt mönster. Klänningen har v-ringning, långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och flowy look.
Grön långklänning med slits - Köpt från Diamar klänningsbutik i Jönköping för 4000kr. Använd ett tillfälle
Grön blommig långklänning från Adoore - Säljer en grön långklänning från Adoore med vitt blommigt mönster. Klänningen har v-ringning, långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för vår och sommar, med en luftig och feminin känsla.stl 46 men mer som en L/XL. Klänningen är upplagd och går till ankeln, är 165 cm lång
Grön blommig långklänning med puffärm - Superfin långklänning i ljusgrönt med blommigt mönster och v-ringning. Klänningen har långa puffärmar och markerad midja som ger en snygg siluett. Perfekt för vår och sommar, och materialet känns lätt och luftigt. Klänningen är från adoore använd en gång nypris 1700kr
Grön blommig långklänning från Adoore - Pastelgrön långklänning från Adoore med v-ringning och långa puffärmar. Klänningen har ett romantiskt blommigt mönster i vitt och gult, och är tillverkad i ett lätt, glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Den är helt oanvänd med alla lappar kvar!
Grön blommig långklänning från Adoore - Superfin långklänning från Adoore i gröna och blå toner med blommigt mönster. Klänningen har v-ringning, knappar framtill och långa puffärmar. Materialet är glansigt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look.
Grön långklänning med slits - Säljer en elegant grön långklänning i satin med en snygg slits framtill. Klänningen har en draperad överdel och är axelbandslös, vilket ger en glamorös look. Perfekt för festliga tillfällen!Använd i endast 3 timmar.
Grön blommig långklänning med slits
Grön blommig långklänning med slits - 0 Grön blommig långklänning med slits - 1 Grön blommig långklänning med slits - 2

Grön blommig långklänning med slits

Storlek: 44
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

1450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en härlig långklänning i gröna och blå toner med blommigt mönster. Klänningen av modellen ADOORE POSITANO DRESS i färgen MINT GREEN har långa puffärmar, v-ringning och en slits framtill. Den har markerad midja och knappar längs framsidan. Använd en kväll och jag kände mig jättefin. Obs liten i storleken. Om önskas medföljer ADOORE original förpackning i vacker större kasse eller kan slås in som present.

Hanna
Hanna
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart långklänning med spetsdetaljer - Supersnygg svart långklänning från Peppermayo med  spets i midjan och öppen rygg. Använd endast en gång! Ord pris 1122kr. (2 första bilderna är inte mina)
Vit plisserad kortklänning med volang - Säljer min Så fina och eftertraktad klänning från Zara!! 💓💓❤️🙏🏼stor i storleken skulle säga att den sitter mer som en S 🙏🏼💓
Vit offshoulder kortklänning PepperMayo - Supersnygg vit kortklänning från PepperMayo med offshoulder-design och figurnära passform. Helt oanvänd, perfekt till studenten, midsommar o fina sommardagar🩷🩷🩷, pris går att diskuteras
Ljusgrön balklänning - Ljusgrön balklänning från hello molly, skulle ha den på balen men hittade en annan som passade mina preferenser bättre!😊erbjud gärna nytt pris!
Maje klänning  - Säljer denna skit snygga klänning från Maje. Är i storlek 40 men sitter som 38, den är i jätte fint skick förutom en liten fläck på ryggen men den går säkert bort i tvätten, hör gärna av er vid frågor!
Vit studentklänning med volang - Superfin vit kort klänning med spets och volangkant. Passar perfekt till studenten och är väldigt unik🥰
Ljusblå långklänning med öppen rygg - Säljer en elegant ljusblå långklänning i satin med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen har en figurnära passform och knytband i sidorna. Perfekt för bal eller festliga tillfällen. Använd 2 gånger så i jätte fint skick💕