Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jumpsuit strl 40 - Randig jumpsuit i svart och vit. Strl 40.  Från H&M.  Byxbenen är vida, trekvart längd.  Knytning i midja och fickor fram.  Dold dragkedja i ryggen.  Fint skick, se bild nr 4, då det är ett litet märke i tyget baktill men inget man tänker på. Material: polyester
Jumpsuit st 36  - Jumpsuit som ny , frakten kostar 42kr. Eller du kan hämta hos mig i Majorna
Jumpsuit  - Sommar jumpsuit! Använd få gånger. Köparen står för frakten!💚
Jumpsuite - Söt och sommrig jumpsuite från H&M (skriv för fler bilder)
short Jumpsuit - Jätte fin och skön short jumpsuit från Hm Nypris 200 Storlek M
H&M jumpsuit size 40 - White jumpsite which has not been used. It does still have the tag on it
Jumpsuit - En söt och somrig jumpsuit med ett band som knyts runt midjan. Bandet gör att det istället ser ut som en klänningen. Helt oanvänd med prislappen kvar. Kostade 350 kronor. Storlek 38.
Jumpsuit - Jätte fin grön jumpsuit från H&M som jag tyvärr behöver sälja pga att jag har växt🥲. Den e lite uppen i ryggen och har fickor i sidorna. Jag är 1,59 men tror den passar mer till isch 1,55. Jag har andvänt den några ggr men den har jätte bra skick!
Luu

Jumpsuit st 40

Storlek: 40
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jumpsuit är som ny ! Hämta hos mig i Majorna eller skickar för 55kr

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Plisserad ljusbeige volangklänning - Supersöt trending kort plisserad klänning från h&m.
Showpo vit klänning  - Super fin vit klänning från Showpo. Perfekt som en studentklänning. Fin öppen rygg och urringning. Aldrig använd och lappen sitter kvar. Ny pris 1100kr exklusive tull och frakt
Studentklänning - Supersöt vit kortklänning från Zara med puffiga korta ärmar och v-ringad hals. Klänningen har broderade blommor över hela tyget och en volangkant nedtill. Perfekt för student eller sommarhäng! Materialet är bomull och klänningen har en normal passform. Storlek S
Svart miniklänning - Supersnygg svart miniklänning från Zara🖤 klänningen har axelvaddar och en cut out i midjan. Storlek S men jag skulle säga att den även passar XS, kanske till och med XXS, då den inte är stretchig. Endast testad. Finns ej längre på Zaras hemsida. Nypris 379kr.
Vit spetsklänning med volanger - Superfin vit kortklänning med broderad spets och volanger. Klänningen har puffiga korta ärmar, hög hals och markerad midja. Detaljerad med genombrutet mönster och dubbla volanglager i kjolen för extra flärd.
Bandou klänning  - Sååå snygg
Klänning från NAKD❤️🩷 - Säljer en klänning från NAKD. Helt slutsåld! Så fin och helt oanvänd med prislapp kvar på. Säljer då den ej kommer till användning🫶🏼🫶🏼
Ljusrosa långklänning med snörning - Jätte fin passar ej💕