Melissa
Melissa
Nyårs/jul klänning stl 36
Nyårs/jul klänning stl 36 - 89 Nyårs/jul klänning stl 36 - 90 Nyårs/jul klänning stl 36 - 91

Nyårs/jul klänning stl 36

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Marinblå

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin blå glittrig klänning som är långarmad och har öppen rygg

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Student klänning  - Superfin klänning som passar perfekt till studenten eller som en vanlig sommarklänning🥰 lappen är borta men sitter som en S (jag på bilden bär vanligtvis S/xs och är ca 164cm) klänningen har som ”två lager” alltså behövs ingen underklänning!
Vit volangklänning med v-ringning - Superfin vit klänning!
Vinröd volangklänning från Zara - Aldrig använd !!!!,pris lappen sitter kvar. Supersnygg vinröd kort klänning från Zara med långärmade ärmar och volangdetaljer vid kjolen. Klänningen har en slim passform .Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina plagg.
vit miniklänning  - supersöt 💓💓🌟
SÖKER!! Glittrig svart och guld festklänning - Söker denna klänningen från Zara, kan betala bra!
Vit kort sommarklänning med spets - Supersöt vit kort klänning med tunna axelband och v-ringad hals. Klänningen har broderade detaljer och spets längs kanterna, samt en knytning i ryggen. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för varma dagar. Funkar även perfekt till studenten!