Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
H&M klänning
H&M klänning  - 89

H&M klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använt ett fåtal gånger. Som ny!

Ida Holm
Ida Holm
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning h&m - Jättefin klänning från H&M aldrig använt 💖säljer pga att den är lite liten storlek 32 men jättefint material
H&M klänning  - Klänning med strass stenar, storlek XS, aldrig använd
Klänning H&M - Blommig t shirt klänning
Klänning H&M - OTROLIGT fin klänning från H&M. Perfekt till fest eller liknande. Fint skick. Den är något genomskinlig. Är absolut öppen för prisförslag, kan mötas upp i Stockholm och det är bara att skriva för fler bilder!
Klänning från h&m - Jättefin klänning i linne från h&m som är slutsåld. Jättebra skick då jag bara använt den en gång. Passar både till nu i vinter men också till sommaren. Tyvärr kan jag inte skicka några bilder på hur den sitter på då den är lite liten💞
Klänning h&m - använd 1 gång bara till ett event men annars helt oanvänd. ingen defekter vad jag kan se och skriv vid frågor!!🫶🏼
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit miniklänning ifrån design by amor - Använd 2 gånger, bra skick, storlek s
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Helt ny med lappen kvar! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Studentklänning  - Köpte inför min student 2025 här på plick! Men bestämde mig för en annan klänning till slut så bilderna är inte mina, den är enbart testad🥰Oerhört eftertraktad klänning och köpt här på plick. Både runt ärmarna och längst ned vid kjolen är det resår. Hör gärna av dig vid frågor!.