Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cocktailklänning zara - En oanvänd klänning från zara. Passar perfekt till fest nu i sommar!🔥
Cocktail klänning  - Den är köpt för 460kr (39,95 €) och helt oanvänd med lappen kvar. Jag fick dra in den lite på bilden för den var lite för stor, jag skulle säga att det är som en S1/2, lite för liten för en M och för stor för en S.
Cocktailklänning  - Super snygg cocktail klänning!!✨✨✨
Cocktailklänning - Klänning, mycket fint skick. Tyvärr så kommer den inte längre till användning för mig och hoppas att den får en ny ägare.  Kommer ifrån ett rök och djurfritt hem!  Se mina övriga aktioner! ❤️
Cocktail klänning  - Fin blå klänning som passar både på cocktail partys och sommaren! Relativt liten över bysten
Cocktailklänning - ZARA
Cocktailklänning - ZARA  - 89 Cocktailklänning - ZARA  - 90 Cocktailklänning - ZARA  - 91

Cocktailklänning - ZARA

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sjukt snyggt cocktailklänning från ZARA i ljusrosa/champagnefärg som framhäver kroppen super fint. Säljer då den tyvärr inte kommer till användning. Använd 1 gång därav i nyskick, dm för frågor eller fler bilder 💟 (Helt slutsåld på ZARAs hemsida.)

Emma 🦋
Emma 🦋
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Zara miniklänning med satinvolang - Supersnygg svart klänning från Zara, spets detaljer på överdelen, puffig volang i glansig satin + inbyggda shorts. Riktigt old money vibessss😍Perfekt nu för jul/nyår✨🥂 Slutsåld på Zara, säljer då den ej passade, jag behöll strl M istället!!! HELT NY
Volang klänning  - Helt ny med prislapp. Från Bellabarnett. Liten i storleken så passar XS också.
Ljusgrön balklänning - Ljusgrön balklänning från hello molly, skulle ha den på balen men hittade en annan som passade mina preferenser bättre!😊
Gul kort klänning med mönster från zara - Superfin gul kort klänning med vitt blommigt mönster och volangkant. Köpt från Zara, använd fåtal gånger. Sitter som en s!
 klänning med rosett - Supersöt  klänning från Bubbleroom. Har en djup rygg med stor rosett.  Perfekt som julklänning, helt ny med alla lappar kvar! Slut i storlek på hemsidan. (Nypris 799:-)
Svart kort klänning med spetsdetaljer - Säljer en svart, ärmlös kort klänning med snygga spetsinslag i midjan och över höfterna. Klänningen har en tight passform och rund halsringning, perfekt för dig som gillar en stilren men ändå edgy look. Verkar vara helt slutsåld eller borttagen då detta är den enda bild jag hittar. Från design på si med lappar kvar och endast testad
Vit plisserad kortklänning med volang - Säljer min Så fina och eftertraktad klänning från Zara!! 💓💓❤️🙏🏼