Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dennis Maglic Klänning - Vit klänning från Dennis Maglic. Storlek L och i nyskick. Aldrig använd. Jättefin nu på sommaren och passar för alla tillfällen. Den går att klä upp och klä ner. Ord. Pris var 799kr säljs för 400kr. Frakt går att diskutera😇
dennis maglic klänning - Jättefin vit klänning från märket dennis maglic i storlek S. Klänningen är helt oanvänd och passar bra på mig som vanligtvis är S/M och 177 cm lång! den är justerbar i ryggen så den passar säkert fler storlekar! Köpt för 800 kr.
Klänning Dennis Maglic  - Köpte för många student klänningar därför säljer ja denna . Har bara provat den lappen sitter även kvar . Pris kan diskuteras
Dennis Maglic klänning - Säljer denna fina studentklänning då den inte satt så bra på mig, den är oanvänd med alla lappar kvar. Den är i storlek S. Kan gå ner i pris vid snabb affär
Vit klänning från Dennis Maglic - Söt vit klänning från Dennis Maglic med smala axelband och en luftig kjol. Klänningen har en öppen ryggdetalj och är perfekt för varma dagar. Den är tillverkad i ett lätt material som ger en skön känsla.
Vit Dennis maglic klänning - Superfin vit klänning med smala axelband, volangkant nertill och broderade blommor. Klänningen har öppen rygg och knytning i ryggen, perfekt för varma dagar. Märke: Dennis maglic. Nyskick, aldrig använd. Prislapp kvar❤️storlek S Mitt pris 220kr. Ordinarie pris 899kr💕
Dennis Maglic klänning
Dennis Maglic klänning - 89 Dennis Maglic klänning - 90 Dennis Maglic klänning - 91

Dennis Maglic klänning

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin klänning från Dennis Maglic. Endast använd en gång. Storlek L men liten i storleken och passar mig som vanligtvis har strl M. Nypris 799 kr.

Elin Lönnkrans
Elin Lönnkrans
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusrosa axelbandslös volangklänning - Säljer en söt ljusrosa kort klänning med axelbandslös design och volang nedtill. Klänningen har en tight passform upptill och en fluffig kjol som ger en lekfull look. Perfekt för dig som gillar pastellfärger och vill sticka ut med en feminin stil.
Vit spetsklänning med volangärmar - Superfin vit kortklänning i spets med blommigt mönster och volangiga axelband. Klänningen har en luftig och loose passform, perfekt för varma dagar. Söt och romantisk stil med v-ringning och detaljerade kanter. Ingen synlig dragkedja eller knappar.
Vit satin kortklänning med volanger S - Supersnygg vit kortklänning i satin med omlott-design och oneshoulder. Klänningen har flera lager volanger i kjolen och en lång scarf-detalj som kan knytas runt halsen. Passformen är slim och den har en dekorativ blomdetalj i midjan. Perfekt för dig som vill sticka ut!
Vit blommig kortklänning från Zara - Supersöt klänning från Zara, tyvärr för liten för mig! 💖 Helt ny aldrig använd, kan även bytas mot en i M i motsvarande skick🙌
Satinklänning - Klänning i satin från Edikted, helt ny med lappen kvar. Köpte för 515!!
Sasha Therese Klänning - Klänning från Sasha Therese i stl S, oanvänd!! nypris 1845 (1400+445kr i tull). Säljer då jag är 180 cm och underkjolen kom lite högt upp för mig som ville ha den lågmidjad, så själva överdelen var lite kort. Justerbara band, modellen är 170. ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹Banden går även att ta bort om man vill ha bandeau, det är ”klister” vid bysten
Vit prickig volangklänning f - Eftertraktad, trendig och jättefin klänning från Zara i storlek S och är normal i storleken. Man kan ha dem både som one shoulder och off the shoulder! Skriv om ni har några frågor eller vill ha fler bilder!💕
!!SÖKER!!Svart kort klänning från Gina Tricot - Söker den här klänningen i storlek xs, har ni så här gärna av er! Kan max betala 400❤️