Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopardmönstrad klänning från Zara - Superfin kortklänning från Zara med leopardmönster!🫰🏽Eftertraktad och i perfekt skick🤎
Leopardmönstrad klänning med volangdetaljer - Snygg leopardmönstrad klänning med volangdetaljer och långa ärmar. Klänningen har en elastisk midja för en bekväm passform.
Leopardmönstrad klänning från Zara - Snygg ärmlös kort klänning från Zara i leopardmönster. Klänningen har rund halsringning och är i beige, brunt och svart. Figurnära modell.
Leopardmönstrad klänning  - Jättefin klänning med leopardmönster från Missguided med öppenrygg. Storlek S. Helt oanvänd med prislappen kvar. Säljer därför att den inte kommer till användning. 💕
Leopardmönstrad klänning från Zara - Lånad första bild!! Trendig leopardmönstrad klänning från Zara med v-ringning och långa ärmar. Storlek S och använd 2 gånger! Inga defekter! Postar samma dag eller dagen efter!
Jättesnygg leopardmönstrad kort klänning från Zara - Säljer en superfin kort klänning från Zara i storlek xs med leopardmönster i beige och bruna toner. Klänningen har v-ringning, smockad midja och volangdetaljer nertill. Långärmad och tillverkad i ett lätt, transparent syntetmaterial. Den är i bra skick, har en fin passform och är perfekt som bland annat strandklänning🌸Den är en perfekt längd med fina detaljer och är super skön. Skriv om funderingar, priset kan diskuteras och lämna gärna omdöme om köpt😊
 leopardmönstrad klänning - Snygg  klänning med svart leopardmönster och knappar framtill. Modellen är kortärmad med v-ringning och har en avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar djurmönster och vill sticka ut lite extra.
Leopardmönstrad klänning
Leopardmönstrad klänning - 89 Leopardmönstrad klänning - 90

Leopardmönstrad klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min snygga klänning från zara med leopard liknande mönster på

Saga
Saga
(18)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Paisleymönstrad volangklänning - Superfin kort klänning med paisleymönster i rosa, blått och svart. Klänningen har tunna axelband, flera volanger och öppen rygg med snygga banddetaljer. Perfekt för sommardagar när du vill sticka ut lite extra.
Vit oneshoulder volangklänning - Säljer en superfin vit kortklänning med flera volanger och oneshoulder-design. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Stilren och enkel att matcha med accessoarer.
Vit zara klänning - Säljer min så otroligt fina och eftertraktade studentklänning som jag älskat så men nu hoppas någon annan kan få glädjen av. Det är en helt slutsåld modell från zara som är väldigt eftertraktad🥰använd en gång så i jättefint skick!! Hör av er vid frågor
Vit plisserad kortklänning med volang - INTRESSEKOLL på min så sjukt fina och eftertraktade klänning från Zara!! Endast använd vid 1 tillfälle, säljer endast vid bra bud så kom gärna med prisförslag!! 💓💓första bilden är min egen💓
Svart one shoulder kortklänning - Snygg svart kortklänning med one shoulder-design och knyt-detalj på ärmen. Klänningen har aldrig använts och kommer med prislappen på.
Svart kort klänning med halterneck - Snygg svart kort klänning med halterneck som knyts med rosett vid nacken och volang nedtill. Klänningen har en rak överdel och en lekfull, bubblig kjol som ger en cool och ungdomlig vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Hittar inte hemsidans originella annons men ser ut exakt som denna bild, skriv privat för egna bilder! Jätte fin! Endast använd 3 ggr